Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiakadtam! Kiabálok a babával,...

Kiakadtam! Kiabálok a babával, a férjemmel ok nélkül. Ez így nem mehet tovább, kevés vagyok anyának. Írnátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak egyszerűen elfáradtál?

Mennyi idős a babád?

2009. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold hogy egyedül vagy így!Mindenki besokall, elfárad néha!Aztán van valami ami átbillent és megint minden jó!Ne okold magad, ettől nem vagy rosszabb senkinél!
2009. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Akkor tarsak vagyunk. Engem ez az orokos bezartsag akaszt ki, ez valtotta ki nalam. Kulfoldon lakom, sehol senkim, wc-re se tudok elmenni anelkul, hogy ne uvoltene a 15 hos babam.

Kezd az agyamra menni es mivel mason nem tudom levezetni, igy rajtuk szoktam :(

Ugy erzem en is csapnivalo vagyok anyanak, surgosen el kene mennem dolgozni, hogy helyrejojjek.

Azt ugyan nem irtad, mit irjunk, nekem ez jutott eszembe :(


KITARTàS!

2009. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lassan öt hónapos,igazából nics sok baj vele.Csak besokaltam az itthonléttől,a monotonitástól. Tudom másis van így,de az biztosnem kiabál a gyerekével, aki nem tehet semmiről. Egyszerűen nem tudom magam tűrtőztetni.Sajnálom őket nagyon.Nem tudom mi változtathatna a lelkivilágomon...
2009. nov. 27. 13:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül,más is kiakad időnként,csak nem szoktak róla beszélni,mert egy baba csak tündéri aranyos édi-bédi lehet,akivel álom otthon lenni egész nap egyedül,és várni haza a fáradt kimerült férjedet.

Ne hibáztasd magad,inkább próbáld a babádat néha lepasszolni egy-egy órára és olyankor csak magaddal törödni.Elmenni fodrászhoz,vagy barátnőhöz vagy ahova csak akarsz.Ne félj néha rábízni a férjedre,vagy a nagyira a kicsit,attól nem leszel rossz anya.Sőt,kap a gyereked egy nyugodt kiegyensúlyozott anyát.

2009. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy kevés, ilyet ne is gondolj. Mindenkivel előfordul, hogy kiakad. Ha nagyon kivagy, menj ki a konyhába, csinálj egy kávét, vagy ha apa otthon van, akkor feküdj bele egy teli kád vízbe. Én úgy szoktam, kb. 1 óráig elvagyok a kádban, és utána helyrejövök. Addig elvannak együtt, vagy akkor szoktam ha már alszik. Hála istennek apa megértő. Ha a kicsivel kiabálok, utána mindég bocsánatot kérek tőle, és megszeretgetem, na meg persze apát is.
2009. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát a nagyszülőkre is kivagyok akadva,ha mi nemmegyünk ők nem jönnek,így én se bízom rájuk,mert nem ismerik egymást.Úgy érzem ők jobban ráérnének eljönni, nyudíjasok. Az én szüleim nem élnek.Apa végtelenülrendes, de sokat dolgozik értünk,tőle már nemtudok többet elvárni,és az a hála, hogy elüldözöm.
2009. nov. 27. 13:45
 8/24 A kérdező kommentje:
Félek,hogy a kicsisérül ettől a sok kiabálástól,mégis kiabálok...Anya az ilyen???
2009. nov. 27. 13:48
 9/24 anonim ***** válasza:
Mielőtt kiabálni kezdel a picivel, fordulj el tőle,tedd a kiságyba vagy az etetőjébe,pihiszékébe és gyorsan hagyd el a szobát, menj a spájzba,folyosóra. Ott csukd be a szemed és tombold ki magad, káromkodj egyet-kettőt. Aztán menj vissza a picihez. Én ezt csinálom,nem szabad vele kiabálni,akárhogy is idegesít épp. Próbáld ki.
2009. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs aki vigyázzon a kicsire akkor keress egy babysittert.Tudom ez nagyképűen hangzik,meg drágának,de szerintem 7-800 ft-os órabérért biztos találsz olyat aki elválallja,és az két órára nem olyan sok szerintem kéthetente egyszer megengedheted magadnak.Bár nem akarok a pénztárcádban nyúlkálni,ne haragudj ha mégsem úgy van ahogy gondolom,de magamból kiindulva ,nem vagyunk egy gazdag család,ennyit mégis talán ki tudnánk szorítani,főleg azért mert az írásaidból úgy látom tényleg nem vagy jól.Úgyhogy hajrá kimozdulni otthonról!
2009. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!