Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 32 hetes terhes vagyok és...

32 hetes terhes vagyok és kb.1,5 hónapja nem szexelek a férjemmel, csak hetente egyszer "segítek rajta". Van olyan aki szintén így van vele, nem féltek hogy megcsal a párotok, férjetek?

Figyelt kérdés
Igazából azóta nem tudunk amióta nagyobb a hasam.
2011. júl. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tudtok? Vannak olyan pózok, amik mindkettőtöknek kényelmesek és a hasad sem zavar benne.

Akár a kutya póz, ha a hasad alá párnát teszel, akár a kiskifli-nagykifli. Ha nem vagy eltiltva ne foszd meg magatokat. Mi a kiírt napon is együtt voltunk :)

2011. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
... Én azt kérdezném meg, hogyha ennyire félsz a megcsalástól, miért csak hetente egyszer elégíted ki??
2011. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Októbertől februárig nem szexeltünk,de azért én többször segítettem a páromon! :)
2011. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szexelni nem mersz, van szád, és kezed... Egyikben se zavar a hasad... Én biztos megadnám a férjemnek amit lehet, főleg ha mellettem van, szeret, és nem követelőzik. Nagy öröm lenne nekem is őt kényeztetni, ha már nekem nincs is kedvem a szexhez.
2011. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi 6 hétig voltunk eltiltva, vagyis csak én... Hetente 2-3-4 alkalommal segítettem rajta. Amennyiszer egyébként is szeretkeztünk volna. Szerintem nagyobb félnivalójuk van azoknak akik egyáltalán nem tesznek semmit az ügy érdekében. Persze mindenki saját maga ismeri legjobban a párját és tudja, hogy meg lehet-e bízni benne.
2011. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én páromnak pocakfóbiája volt, így az utolsó 1,5-2 hónapban nem szeretkeztünk.

Kb 4 hós volt a lányunk mikor kiderült egy nagy beszélgetés alkalmával (mert eléggé megtépázta a kapcsolatunkat a terhesség és a gyerek), hogy megcsalt, mikor terhes voltam.Azt nem mondta, hogy megbánta, csak azt, hogy utána bűntudata volt és nagyon rosszul érezte magát.De bocsánatot nem kért.

Nos mivel ettől függetlenül szeretjük egymást valamilyen szinten és mivel nem akarom a lányomat elszakítani az apjától (300 km-re költöznék a szüleimhez, mert gyedből nem lehet fenntartani egy albérletet itt helyben), még mindig együtt vagyunk.

Bennem van a tüske, majd mindennap eszembe jut, hogy mit tett, de az a borzasztó, hogy tulajdonképpen hidegen hagy.

Csak az a megalázó, hogy próbálja rám hárítani a felelősséget, holott ő nem bírt rám nézni se, nem hogy hozzámérjen, ami ugye nem az én hibám, nem tudok egy terhes pocakot eltakarni, vagy ilyesmi.Na meg, hogy állítólag többen tudják, de azt nem mondta, hogy kik és állítólag ismerem a kedves hölgyet is akivel az eset történt.Úgyhogy mindenki gyanús, és bele tudnék betegedni a gondolatba, hogy lehet, hogy az illető napi szinten jópofizik a kislányommal, dédelgeti, babusgatja, közben meg egy ócska lotyó.Bocs a megfogalmazásért, tudtam volna cifrábbat is.

A beszélgetés után hetekig nagyon jó volt a kapcsolatunk, most gyógyszerszünet van, így ugye megbetegedtem, és megint eltávolodtunk.

Néha azt gondolom-szerintem teljesen jogosan-hogy minket tulajdonképpen csak a szex tart össze, már ha van, pedig nagyon önző tud lenni.

Az meg, hogy a kedvére tegyek egyre ritkább, szerintem érthető okokból.

Nem tudom, hogy meddig mehet ez így, de valószínűleg nem ő lesz a második gyerekem apja.

Kedves kérdező!Azt javaslom légy óvatos a szex-el, ha van kedved csak csináld, ha nem tiltott el tőle az orvos és persze tedd boldoggá a párodat, feltéve ha ő is igyekszik ezt tenni bármilyen értelemben.

Ha pedig megtörténik a baj, igaz a mondás:ha nem tudod, akkor nem fáj.

Az meg már mindenki egyéni gondolkodásán múlik, hogy mit cselekszik, de nehéz egyedül felnevelni egy gyereket, persze nem lehetetlen!

6 hónapos a lányunk és mindketten imádjuk, amennyire ez csak lehetséges lehet!

2011. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de mi akadálya van az együttlétnek?a doki eltiltott tőle?én most 39+1vagyok és még mindig szexelünk.
2011. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehetett szexelni, veszélyeztetett voltam végig, de bennem fel sem merült, hogy megcsal. Férfi függő.
2011. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi nem szeretkeztünk a terhesség alatt, csak 2szer. Először veszélyeztetettség miatt, majd már nekem nem volt jó, végül már ő nem akarta. Nem is volt semmi, én sem "segítettem" rajta. A fiúnk születése után 6(!) hónapig nem volt még mindig semmi. Nem távolodtunk el, nem keresett mást, minden percéről tudok, tudtam. Mindig az első busszal jött haza, minden percet velünk töltött, ha nem dolgozott (munkahelyen pedig nem lehet, mert 1. az anyjával dolgozik, 2. gyár, egy perc szabad ideje sincs).


Én megbíztam, megbízok benne, tudom, hogy engem/minket szeret és nálunk nem a szex az összetartó erő.

2011. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a sextől indult el a szülés, négy nappal a kiírt időpont előtt. Én ígyis nagyon féltem:D
2011. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!