Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sanatopic testápolóról mi a...

Sanatopic testápolóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kislányom bőre száraz egy kicsit, érdemes kipróbálni. Babe testápoló helyett gondoltam mert az elég drága... Köszömöm.
2013. dec. 27. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
volt egy enyhe ekcémám tenyérnyi helyen. Szépen levitte, azóta sem jött ki. A fiamnak durva ekcémás foltjai vannak, csupa száraz, hámló, pikkelyes, azokon is javít, de gyakran kell használni. Nekünk bejött.
2013. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be, kiütéses lett tőle.....

Lehet, hogy mástól, de folyamatosan tej és tojásmentesen vagyunk.

Lehet, hogy még megpróbálom, de az összetétele nem győzött meg.

Ennél jobb a DM ultrasensitív terméke + Decubal.

2013. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ekcémára javasolta egyszer egy kérdésemnél egy válaszoló,azóta is áldom.A rengeteg drága katyvasz nem használt /Babe,Phisyogel.../Már a fürdetőt is Sanatopicra váltottam/folyékony szappan néven kapható,akár samponnak is jó,de csak fürdetésre használom a fiamnál.8 hónapja nincs ekcéma rajta .Szóval én csak pozitív dolgot tudok írni róla:)
2013. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó nekünk. A sokadik flakonon vagyunk túl, tucatjnyi krémet próbáltunk pedig. Fiam ekcémás, holttengeri sós vízben fürdetjük, oliva szappannal, utánna ez a testápoló, nagyon bevált. Fűtéses időszakban természetesen szárazabb a bőre, ami még nagyon jó a kéklukács mélyhidratáló krém. Ezekkel látványosan jobb a helyzet, korábban 3-4 napig bírta steroid nélkül , most 2hetente egyszer kell szteroid.
2013. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!