Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babátokra bent a...

Mit adtok a babátokra bent a lakásban? Harisnyát is?

Figyelt kérdés
23 fok van, de lent gondolom hidegebb. Már 3 hete náthás, próbálom kiszürni mi válthatja ki. Amit viselünk - body, hosszúujjú poló, nadrág, zokni, kiscipő
2009. nov. 27. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én kiscipőt nem adok rá a lakásban.De talán azért náthás a babád,mert a 23 fok elég sok.Nálunk csak max.21 fok van.Így ha kiviszem sem,fázik meg olyan gyorsan.
2009. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom 1 rövid ujjú body 1 pulcsi és 1 nadrág van rajta.Az én lányom is meg van fázva.
2009. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos a fiam. Harisnya, rövid ujjú bodi és egy hosszú póló v. pulcsi. Ékszakára r. ujjú body, tipegő, hálózsák vagy h. ujjú bodi, hálózsák. Nincs megfázva.
2009. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 21-22 fok van. Kislányom 5 hós , ezt adom rá: Rövidujjú body, pulcsi, harisnyanaci, kisnaci, kismamusz. Sokat játszunk a földön pléden, ahol hűvösebbnek tűnik a levegő, ezért adok rá harisnyanacit, mamuszt és eddig nem volt megfázva. Nagyobbik lányomra sosem adtam harisnyát, mamuszt sem és ő gyakran volt náthás, talán épp emiatt.
2009. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,én harisnyát is adok kisfiamra.Egész nap a hideg járólapon,ritkán a szobában játszik (de akkor sem a szőnyegen) kúszik,tehát a pocija,lábai,kezecskék tartósan érintkeznek a padlóval.Ahogy te is írtad,ott lent amúgy is hidegebb van és én nem mertem kockáztatni.Az elmúlt 5 hónapot hason kommandózva töltötte és még egyszer sem fázott meg (koppkopp)!

Hoszzú ujjú body,h.ujjú póló,harisnya,melegítőnaci-ez a viselete napközben.

Egyébként nem hiszem,hogy emiatt megfázhat a babád...lehet,hogy éppen egy kinttartózkodás alkalmával megfújta a szél és meghűlt kicsit!Üdv

2009. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 24-26 fok van (még a fűtés sem megy) rövid ujjú body+ rugi van a lányomon. 2 hónapos.
2009. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb 20-21 fok van most, hogy odakint sincs hideg.

harisnya, hosszú ujjú body, hosszú ujjú póló, tréningnaci, pulcsi, itthoni kiscipő

14 hós

2009. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek - sajnos már 3 hete kinlódunk, pár napig mintha helyrejönne, majd újra visszaesik. Van még egy nagylányom aki szintén influenzás volt, szerintem tőle kapja el (biztos :-(. Most pár napig nem viszem sétálni, nem fürdünk, mert megint csúnyán köhög. A f
2009. nov. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!