Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hós a lányom. Mit adtok...

14hós a lányom. Mit adtok hasonló kor babátokra ebben az időben? Harisnyát kell már ráadni vagy csak majd ha hidegebb lesz?

Figyelt kérdés
Mindig bajban vagyok,hogy mit adjak rá nehogy megfázzon,de túlöltöztetni sem akarom.
2011. okt. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel ma felénk 6 fok volt így ma kapott harisnyát a kinti sétához. plusz rövid body+pulcsi+kabát. no és sapi.
2011. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy járkál már a pici,vagy csak a babakocsiban ül.Reggel viszed ki,vagy délbe.Fázósabb,vagy nem.Vékonyabb nadrág van rajta,vagy bélelt.Ezektől függ.Ha szaladgál,vékonyabban öltöztesd.Ha babakocsit is viszed,vigyél melegebb plédet.
2011. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tud már sétálni,de ha megyünk valahová felváltva gyalogol és és ül a kocsiban. Délelőtt 10körül és délután is 5-6fele szoktunk sétálni. Eddig nem adtam rá harisnyát,de itt olvastam hogy mások már adnak azért kérdeztem ezt is.
2011. okt. 10. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


a lányom kézenfogva jár. de mivel a játszótéren sokat négykézlábazik és le nem szállna a libikókáról, azaz midnig azon mászkál, így délután harisnya. és délelőtt mikor csak levegőzünk akkor is adok rá. ha a kocsiban ül, méginkább nem mozog. igaz az elmúlt 2-3 hétben én már a délutáni sétához is vittem plédet mivel 19 óra körül értünk haza és akkor már kezdett hideg lenni.

2011. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a Duna part közelében lakunk. Délben lementünk a lányommal kacsát etetni, alul harisnya, melegítő, esőnadrág ha felfröccsenne a víz. Felül rövid body,hosszú vékony pamut felső, polár pulcsi, vékony széldzseki, vastag orkán mellény. Fején vékony sapka. Kicsit fújdogált a szél, ettől olyan hideg volt, hogy szegény majdnem megfagyott. Már bántam, hogy nem kabátot adtam rá, de holnap már abban megyünk. Még ha megszólnak is miatta.:)

Igaz, a lányom már elmúlt másfél éves.

Nekem is azt mondogatja a párom, hogy túlöltöztetem a gyereket. Nagy ritkán hallgatok rá, olyankor folyik is az orra. Én inkább menet közben veszek le felül egy réteget, persze a harisnyát nem lehet.

2011. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem adok harisnyát, viszont kantáros termóval bélelt orkános nacit kap + termóval bélelt vékony kabátot, garbót, sapit. Babakocsiba őszi zsák alját beraktam, de a tetejét még nem kellett felcipzározni.

Amúgy sétáltatást ősztől tavaszik késő délután, és kora délelőtt kéne megoldanotok. Tehát ha de. alszik akkor ebéd után, ha du. alszik akkor ebéd előtt.

2011. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!