Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanatok nekem most divatos,...

Mondanatok nekem most divatos, modern egyedi fiuneveket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A divatosat és az egyedit azért elég nehéz összehozni.

[link]


[link]


[link]


Ezek közül is mazsolázhatsz, de válassz inkább olyat, ami mindkettőtöknek tetszik és illik a vezetéknevetekhez is :)

2013. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor divatos legyen vagy egyedi? :)
2013. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát kérdező inkább te vagy a hulye. Az előző válaszoló cs felrakott egy egyszerű kérdést, hogy tudjon jó választ adni. Nem tudom az ilyen hisztis lnők miért raknak itt fel kérdést?


Lakatos Jásztin- elég divatos és egyedi?

2013. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Brendon Béla. Nagy János Benet. Kis Noel Tivadar.
2013. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Divatos: Bence, Máté, Levente, Ádám, Dávid, Balázs, Dominik, Péter, Gergő, Milán, Tamás, Zsombor, Dániel, Bálint, Botond, Kristóf, Zalán, Áron, László, Márk. (2011-es top20)

Egyedi: Anakin, Barangó, Barsz, Bohumil, Cirjék, Dejte, Dzamal, Dzásztin, Gotlíb, stb. Szemezgetés innen: [link]

Ha pedig valami olyanra vágysz, ami első ránézésre ritkának tűnik, mostanában mégis tele vannak velük az ovik, vagyis tényleg egyedi és divatos egyben: Hunor, Koppány, Csanád, Zétény, Zalán, Martin, Patrik, Kevin, Brendon, Benet.

2013. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Amikor ilyen embert látok (olvasok) mint a kérdező, mindig elgondolkodom rajta, hogy vajon mennyire felkészült egy ilyen ember a gyermekvállalásra, tényleg akar-e gyereket, vagy csak mindenki szül akkor ő is, ja meg hogy egy ilyennek akarunk bármiben is segíteni? Vajon hány éves? Az IQ-járól már nem is beszélve!! Kedves kérdező a kettes válaszoló kérdése teljesen jogos volt, a divatos és egyedi szó ugyanis ellentétes jelentésű. Üdv.
2013. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
2-es! Szo szerint ugyanezt a mondatot akartam en is valaszolni!!!!! :-)
2013. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!