Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjatok a barackot a...

Hogy adjatok a barackot a babatoknak eloszor? Nyersen? Pontosan hogy keszititek el?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen,a legjobb ha saját fáról?

Na,de nem mindenkinek van a kertben barackfája....

2009. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utosónak:

Nincs fánk , ne ma azért írtam, hogy "hacsak, nem a saját fáról"

utolsó előttinek:

Amúgy nem hiszem, hogy a mirelite barack annyival rossazb lenne, mit a több évig elálló üveges kaja.

Amúgy igen 4 hónapos kortól van, mert az az érdekük, hogy minél előbb elkezdd etetni a kajáikkal. Én 6 hónaposan kedte, addig anyatejet kapott.

Ja és szerinetm nincd annnyi biozöldség, gyümölcs a földön, amennyi bio bébikaja van.

Amúgy te ott állsz a gyárban, amikor a babakaját készítik, mert én hiszem, ha látom.

Szoktam én is üveges kaját adni, de mit lehet, megveszek eredetiben.


pl HIPP sárgabarck összetevői: sárgabarck 46%, ivóvíz, cukor, rizsdara, rizskeményítő, c-vitamin

2009. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen kulfoldon elek. Ezert kerdeztem : itt sajna nincs mirelit barack, "csak" friss es sajna barack fank sincsen. Ezt a barack temat amugy szeretem,mert telen ugyebar nem lehet beszerezni,aki szerencses tud otthon fagyasztani. Elkezdem adni neki a sutotkot, es a banant (nem egyszerre a 2 uj izt). Koszi a valaszt mindenkinek.
2009. nov. 28. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!