Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám miért csinálja...

1 éves babám miért csinálja ezt éjszaka?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete minden éjjel (hajnalban) össze-vissza forgolódik,dobálózik, rámmászik, fejemre fekszik, megfordul, és a lábunknál alszik, jön-megy álmában mint a távirat...

Nyűglődik,sír hozzá. Sosem volt egy jó alvó,mármint át nem aludta az éjjelet, de kétszer cicizett kb 30-40 mp-ig, aztán aludt tovább.

Hajnali 4-5 környékén normalizálódik a helyzet, akkor mélyen elalszik és csak 9 körül kel újra.

Mostmár ettől kikészülök.

Foga nem jön jelenleg.

Van ötleted?


2013. dec. 29. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fogára tippelnék akkor is. Lányom 1hónapig csinált hasonlókat mire egyáltalán megláttuk a fehéret az ínyén
2013. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a 20 hónapos fiammal együtt kellene aludnom akkor ott halnék meg. Olyan mint egy perpetum mobile még álmában is, van hogy felül és eldől a másik felére, forog, tekereg, kúszik, beszél... nevet. Zajong. Még sose ébredt ott ahol lefeküdt. Szóval külön alszik kiságyban. Javaslom ezt nektek is.
2013. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a fogát mondanám, ha nem is jön látványosan, még mozgolódhat és őt zavarhatja.
2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nálunk úgy van,hogy a kiságyában alszik el, és éjjel amikor elöször ébred, akkor veszem magunk közé, ilyenkor cicit kap, alszik tovább,majd égegyszer kel cicizni.

Nincs erőm ilyenkor visszatenni a kiságyba...

Ezért alszik velünk.

8 foga van, alul 4 felül 4, és ilyen egyik fogánál em volt, mindegyikkel max 3 napig szenvedett éjjel, de nem így, hogy izeg-mozog...

2013. dec. 29. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is 8 foga van és mindegyiknél kb 3 húzós éjszakánk volt, de azt vedd figyelembe, hogy most az őrlőfogak jönnek és az kicsit húzósabb. Nagyobb felületen tör át és jobban megviselheti. Nálunk is pár hete húzósabb az éjszaka, hol jobb, hol rosszabb a tegnapi katasztrófális volt, de ma már bele néztem a szájába és egy pici csíkot már kezdek felfedezni (így pár hét után)
2013. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is ezt csinalja, sot van neha, hogy fel is ebred es nem tudom vissza altatni. kb.egy orat jatszik, mire elbirom altatni ujra. En sem tudtam mi ez, mire egyszer csak kibujtak az orlo fogak a bal oldalon. Aztan volt egy het szunet, mikor aludtunk, most pedig megint ott tartunk, hogy 1 oran keresztul forgolodik. Ugy vettem eszre h most meg jobbrol van bedagadva az inye. 14 hos es 10 foga van
2013. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos én még nem látok újabb fogacskát nála, bár nem mintha engedné megnézni. :(

Remélem,hogy akkor nála is ez lesz a probléma forrása, és nem marad így még több hétig. :(

2014. jan. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!