Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek teázik a babája éjszaka...

Akinek teázik a babája éjszaka, milyen teát adtok neki?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy indult a teázás hogy kisfiam 5 hósan 2 hétig átaludta az éjszakát. Elötte 1x kelt enni.

2 hét után újra ébredt éjszaka és gondoltam adok neki teát tápszer helyett. Azóta egyszer kel éjszaka és egyedül megiszik 160mili teát majd vissza alszik. A Milupa granulátumos teát kapja de féltem a fogait mivel tartalmaz szénhidrátot a tea.

Mit adjak neki helyette? Ti mit adtok éjszaka inni? A vizet csak nagyon ritkán issza meg a kisfiam, a teát fele annyi granulátummal keverem mint az előirt.


2013. dec. 8. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a teara valo szoktatas volt a legrosszabb amit tehettel. Az, hogy mar elkezdte ataludni az ejszakat, annak a jele hogy megert arra, hogy ne egyen ejszaka. Vagyis nem rogton arra kellett volna gondolni, hogy biztos ehes, hanem felvenni, es visszaringatni. Az en lanyom epp ma 3 honapos, kb egy hetes kora ota alussza at az ejszakat. Kb 2 hete egyszer valamiert felkelt hajnalban, de eszem agaban se volt kajat adni neki, gondoltam, visszaringatom, hisz a nagylanyommal ezt nagyon elrontottuk anno. Igaz egy oraba telt, de siman visszaaludt, es a szokasos idejeben kelt fol. Hidd el, sajat tapasztalat, nekem ugy raszokott a nagylanyom az ejszakai teazasra, foleg a cumisuvegezesre, hogy 15 honapos koraig a poklok poklat jartuk meg az ejszakai kelesekkel. Akkor erot vettem magamon, es tobbet nem kapott ejszaka inni, sot onnantol cumisuveget se latott tobbet. 2 nap alatt viszonylag konnyen leszokott, es onnantol vegigalussza az ejszakakat. Sajnos nala anno en is azt gondoltam, hogyha nem kajat adok neki, hanem kicselezem teaval, vagy vizzel, akkor majd nem fog tobbszor kelni. Hat pont nem ezt ertuk el, de mindegy, annak vege, most okosabb vagyok, ezert mondom, legjobban akk jarsz, ha ejszaka ilyenkor egy kicsit ringatod, tudom nem konnyu az ejszaka kozepen, de ez kesobb neked lesz jobb. Lehet, hogy lesz most egy ket rosszabb ejszakatok, de hosszabb tavon megeri. Amugy honnan tudod, hogy nem eppen a foga indult el, es azert alszik nyugtalanabbul?
2013. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Amikor a fogával van baj, óránként kel éjszaka.

Azért nem működött nálunk a visszaringatom dolog mert nagyon érdeklődő a fiam és ahogy kivettem az ágyából kipattantak a szemei és képes 3 órát is fenn lenni éjszaka. Ha kap teát szépen vissza alszik.

Ezek szerint akkor nagyon elrontottam.

2013. dec. 9. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!