Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki tud segíteni, hogy...

Valaki tud segíteni, hogy milyen játékot kéne vennünk egy 2 éves kisfiúnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam múlt héten töltötte be a 2 évet, ezekkel szeret játszani: autó - minden méretben és mennyiségben (a játék 80-90 % csak autókkal játszik, sorba rakja őket, körívbe, vagy csak egymás mellé, sokszor szín szerint csoportosítja, vagy nagyság szerint, teljesen önállóan, anélkül h mondtuk volna neki),

néha épít, most a fa építőkocka a favorit, nem az egymásba rakható,

kapott egy Thomas mozdonyt két kocsival, elemel működik, de csak két nap volt érdekes

óriás puzzle-t, vagy formabedobóval csak nagy ritkán játszik

2009. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

márciusban lesz kétéves a fiam. mi muanyag emeletes garázst vettunk (kb 5000 FTt) neki, mivel imád autozni, parkolni, és bár én csináltam neki kartonbol garázst, de ezen le is tudnak "csuszni" az autok. anyuék kis vasutat vettek vonatokkal, izeket is imádja.

amit nagyon szeret még: építeni (lego), autozni minden mennyiségben, Thomas mozdonyt (dvd, most is épp nézzuk:).

2009. nov. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!