Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak teljessen egészségesen...

Csak teljessen egészségesen oltják be a babát? Mi baj lehet ha kicsit betegen oltják? Szövődményei lesznek az oltásnak?

Figyelt kérdés
Picit náthás a babám és 1hete kap szemcseppet is mert váladékozott a szeme. Holnap kéne megkapnia a 2 honapos oltást. És rotavirus ellenit is kap.
2008. júl. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem javaslom,hogy menj. De rákérdezhetsz a dokira.

Azért csak egészséges babát oltanak be mert az oltás maga is megterheli az immunrendszerét. Minden oltó anyag ált gyengített korokozó vagy toxin strb. Tehát olyan anyagok amivel meg kell küzdenie a szervezetének. Na perszen nem annyira mint ha igazi betegség lenne. Pont ezért kell,hogy ne "foglalja le" más a tanuló immunrendszert.

2008. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elne vidd! Akár leis bénulhat! NEM VICC!! Majd viszed ha meggyógyult... annyit nem ér az egész.
2008. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindenképp vissza kell vinnem mert letelt az egy hét szemcseppezés.ha mondom és látja is a doki hogy beteg akkor csak nem oltja be, ugye???????????????????
2008. júl. 15. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Hátha én ezt tudom,akkor biztos a doki is. Nem olthatja be betegen!!!!!!!
2008. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!