Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 15 honapos es...

Kislanyom 15 honapos es nagyon rosszul eszik. Mas is van igy? Ti milyen gondokkal kuzdotok a hasonlo koru gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Tejet meginna mindig, mintha menekulne a kanalas eteltol, mar nagyon aggodom hogy semmi fott etelt nem akar enni! Van 12 foga, mindent ragcsal, a gyumolcsot utalja, pedig kiskoraban nagyon szerette, jelenleg nem bujik a foga, nem mondhatom hogy azet nem eszik.
2013. dec. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en lányom 18 hónapos és még mindig rossz evő. De amúgy semmi baja ugyhogy nem sresszelek rá.
2013. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém 17 hós, szintén alig eszik házi készítésűt, max üvegest. Nektek mennyit eszik a babátok/nap és mit?
2013. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő is kanalazhat, vagy eteted?

Vannak temperamentumos gyerekek, akik már babaként is szívesen kanalaznak egyedül.

Ha szomjas, nem fogod tudni megetetni.

A szilárd étel előtt fél-egy órával itasd meg vízzel.

2013. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kanalazas meg nem megy neki, hanem kezzel eszik, es akkor ugy probalom csinalni, hogy adok kanalasat es melle kenyeret amit o tesz a szajaba, csak igy megy. Nallunk a kovetkezokeppen tortenik, reggel 5 kor 150ml tapszer, 10kor vagy gyumolcs, jelenleg felvagottat eszik, vajaskenyeret, de utana keri a tejet, delutan 3kor ebed, majd 19 kor es lefekveskor tej.
2013. dec. 30. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt ebben a korban.Ne izgulj nem fog éhenhalni,én is sokat idegeskedtem emiatt egy darabig aztán megnyugtattak hogy fölösleges.Nekünk segített a béres csepp is azzal valamivel jobb lett az étvágya,és még ráadásul beteg sem lett amíg azt adtam neki.
2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!