Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2 éves lesz és...

Gabszem kérdése:

Kislányom 2 éves lesz és nagyon félős, szégyenlős, az utcán állandóan cipelteti magát, nem akar sétálni, babakocsiból is kikéredszkedik, másnál is van így?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a hordozàs megoldanà a problémàtokat.
2013. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem. Kicsi kora óta próbáltuk úgy nevelni, hogy közvetlen legyen az emberekkel. Monsdjuknbiztosan szerepet játszisk ebben a személyisége is, de a miénk inkább az a típus, aki 2 mondat után bárkivel menne bárhová, ha kedves vele az illető.

Most 2 éves, néha ő is mondja hogy fél mondjuk kutyától vagy idegenektől. Szerintem most kezd kinyílni a tudata. Nem hinném, hogy ez majd így marad.

2013. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam 2 évesen is barátságos volt (a bölcsit is szerette), viszont egyfolytában cipeltette volna magát, amiről nagy hisztik árán szokott csak le, de muszáj volt, mert már nem bírtam vinni.
2013. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést akartam feltenni. Kislányom egy az egyben olyan mint a tiéd, Kérdező. És ő már 2,5 éves. Megyünk pár lépést az utcán és már közli , hogy "elfáradtam, vegyél fel!" Ugyanakkor a babakocsit se nagyon szereti.


Hordozás? Hát azzal már elkéstünk szerintem. Amikor még nagyon pici volt, próbáltuk a mei-tait de végül nem tetszett neki , sírt benne.

2013. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!