Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ejszaka nyugtalanul alszik a...

Ejszaka nyugtalanul alszik a babam 7hos. Forgolodik es dobalja magat mitol? Lehet sokat eszik vacsira? Vagy a hasa vagya foga faj? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
este max fel0kor alszik,menet rendszeruen ejfelkor felbred es onann akar orankent kepes ebredni,amit kozben alszik azt sem nyugodtan..en mar hulla vagyok a nem alvastol..olvastam h van valami homeos bogyo a babaknak erre tudja valaki a nevet?vagy valamijo 5let?
2009. jún. 2. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! a 7 és fl hónapos fiam ugyanezt csinálja, én is hulla vagyok már :(

nálunk úgy tűnik a foga a gond, most jönnek a fölsők és ezt rosszabbul viseli mint amikor az alsók jöttek.

vergődik álmában, rugdossa a rácsot, beveri a kezét (pedig van fejvédő szivacs) - a foga miatt vergődik álmában, az ütközésektől pedig felébred és sír :(

ami némileg segített, az a homeos viburcol kúp.

fogáttörés előtt viszont csak a panadol baby hozott néhány óra megnyugvást, de azt csak 3 napig lehet adni.

kitartást! remélem írnak jó ötleteket a többiek!

2009. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekunk a felso fogak is kint vannak tehat oszesen van mar 4..de lehet h jonnek a felso melleti fogak?adtam neki vibrucol kupot 5napig de ugyanaz volt..tanacstalan vagyopk mert o sem alszik nyugodtan es en sem ..
2009. jún. 2. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A homeos bogyo neve chamomilla vulgaris 15ch.En is hasznalom,es segit.Muanyag kiskanalba,keves vizben feloldom a bogyokat.Elotte,utana fel oraig nem ehet nem ihat.En az esti kaja elott fel oraval adom oda neki.Nem csak a fogzasra,az alvas is nyugodtabb tole a kamilla miatt.
2009. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!