Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél nincs otthon szőnyeg,...

Akiknél nincs otthon szőnyeg, ott hogy kúszik-mászik a baba?

Figyelt kérdés
Nálunk is ez a helyzet, és a lányom hamarosan már mozgolódni szeretne, nem tudom hogy kivitelezhető ez.
2014. jan. 2. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nehezebb dolga lesz a tapadás miatt, meg vigyázni kell, hogy ne vágja a buksit oda, de ha adsz rá vastag harisnyát, menni fog az. Mondjuk nálunk szőnyeg van, szóval csak találgatok...
2014. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyan tapacsos aljú zoknit adhatsz rá (bocs, de nem tudom mi a neve).

Nálunk a szobában padlószőnyeg van, a konyhában pvc.

2014. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni szivacsos puzzle szőnyeget. Én olyat szereznék be, mert amíg csak próbálgatja a kúszást állandóan a földön fog hasalni. Kemény lesz neki szerintem. Persze ha már hosszabb távokat megtesz kúszva, majd mászva akkor úgyis lemászik róla, de az elején szerintem ilyenre fektesd. :)

[link]

2014. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! van csúszásgátlós zoknija, lehet beszerzek még párat későbbre, ez jó ötlet! A puzzle szőnyeg is tök jó, és az ára is tetszik, én a múltkor már 6-7 ezer Ft-os szivacsokat nézegettem, hogy azt teszem majd le neki a földre, de az valószínűleg azért sem olyan jó, mert puhább..
2014. jan. 2. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs mindenhol szőnyeg, parketta meg kő van. Ha már jár akkor csúszásgátlós zokni. Amikor elkezdett kúszni jobban ment neki a parkettán és a kövön, könnyebben csúszott. Amikor már mászott párszor kicsúszott a keze, lába, de megtanulta hogy hogy másszon csúszás nélkül. :)
2014. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg még viszonylag egy helyben mocorog, addig jó a habtapi, utána bármit veszel, úgyis lemászik róla! nálunk kő van és laminált parketta. A kúszáshoz harisnyát is adsz rá és mehet, mászáskor meg már nem hasal.. De jól gondolod, a kemény felület kell neki! A kisfiam már mászik és lépeget, a közös játékhoz vettünk a szobájába egy normál méretű szőnyeget, azon mégis kényelmesebb.
2014. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk kő van és laminált padló, simán ment rajta harisnyában.
2014. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is parketta és kő van, nagyon ügyesen megy rajta, letapasztja a tenyerét és húzza magát. Viszont elég hideg, így ma lehoztam a padlásról a korábban száműzött szőnyeget.
2014. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!