Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves gyermeknek milyen...

Két éves gyermeknek milyen édességet vehetek, amit megehet és általában szeretnek is? Ajándékba lesz, kivételes alkalom. Nem csokira akarom szoktatni!

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Aszalt gyümölcs?

Egyébként nem tudom, a szülei hogy állnak a csokidologhoz, amikor az enyéim kétévesek voltak, megehettek már egy-egy kis db csokit, pl. Kinder rudacskát. Szerencsére azóta is ismerik a mértéket. :)

2014. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szüleit kérdezd meg. Lehet, hogy allergiás, akkor nem jo otlet vinni neki pl Mogyorós csokit.....
2014. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haribo gumimaci, csokival bevont mazsola drazsé, ezeket szereti a kisfiam is. Pedig ő aztán nem egy nagy édességes..:)
2014. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Pedig a csoki a legjobb édesség,persze a jó minőségű nem a tejbevonómassza.Milka csoki pl
2014. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Írjatok csokikat is nyugodtan! Köszi!

Én is a kinderre gondoltam legelsőnek...

2014. jan. 3. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

A Kinder rudacskás csoki jó ajándék, mert egy-egy kis csoki belőle nem fog megártani, az anyuka pedig ügyesen be tudja osztani az adagokat.

Az aszalt gyümölcs hiába finom nekünk, felnőtteknek, az enyém csak undorodva nézi, meg sem kóstolja.

2014. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is Kinder, a kétévesem szereti :)

Esetleg süthetnél neki répás vagy sütőtökös muffint, vagy tortát a kivételes alkalomra :)

2014. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kérdezd meg a szüleit. Én agyvérzést kapnék, ha valaki Kindert hozna a gyereknek, de az én vagyok. :)
2014. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!