Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja 16hos fiamnak?...

Mi a baja 16hos fiamnak? Éjjel 5x6x ébred, nyöszörög sirdogáll félálomban, addig még oda nem megyek. Iszik és alszik tovább. Miért csinálhatja? Már több mint 1hete tart.

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj, ne is mondd.. Azt, hogy mi baja lehet, nem tudom, de az enyém még csak 1 éves, és már egy hónapja ez megy minden éjjel. :(( Én is kivagyok bukva reggelre, ráadásul 6-kor kel általában.
2009. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lányom ugyanezt csinálja. Elég nehezen jöttem rá, hogy szomjas. Nálunk hónapok óta ez megy. Én úgy értékelem, hogy már sok házikosztot eszik és szomjasabb tőle. mellettünk alszik utazóágyban és ha már meghallom, hogy "Ö" már adom is a poharat, iszik aztán visszahanyatlik. És tuti szomjas, mert ha kevesebbet eszik napközben akkor nem ébred.
2009. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!