Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babának hol tudok...

3,5 hónapos babának hol tudok tápszert venni recept nélkül? Milyent, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen, hiperek, Dm, gyógyszertárak. 4hós korig ajánlott a HA-s tápszer, az allergia veszély miatt. Ha nincs a családban tejérzékeny, akkor már megpróbálkozhatsz a sima tápszerrel is. Én a Milumil Fermentáltat ajánlom. Ez nem HipoAllergén, de nagyon jó hasfájás, puffadás, székrekedés ellen. Ára is jó a többihez képest, recept nélkül 2000ft.
2014. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a dm-ben, rossmannban is van saját márkás már újszülött kortól.

én azért még gyógyszertárban venném. mi a humana babay fit plust esszük, kapható recept nélkül. viszont ez picit sűrűbb, mert bukós babáknak van. de biztosan tudjak ajánlani a patikusok valamit

2014. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vésztartaléknak kell, remélem nem lesz rá szükség. 1 teljes napra a nagymamára kell hagynunk a kislányunkat, és nem tudom, elfogadja-e a fagyasztott anyatejet. Ha nem, akkor kap majd tápszert.
2014. jan. 4. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nestlé beba ha start 0, vagy 1-es


Nekünk ezt írták fel a kórházban.

Íze, állaga állítólag hasonlít az anyatejere.

Fiam megissza ha pótolni kell a szopizás után.

Recept nélkül is kapni.


A dm-es, rossmanos tápszer Csomós marad, nem tudom simára keverni.

2014. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 4. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi DM-eset használtunk, egyáltalán nem maradt csomós.

1600 Ft a 600 g.

Ezen kívül a Nestlé-t használtuk, ilyet gyógyszertárban tudsz venni.

2014. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én nem keverni szoktam a tápszert, hanem cumisüvegben összerázom a meleg vízzel és TELJESEN csomómentes lesz.
2014. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!