Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt friss babások? Én...

Vannak itt friss babások? Én 12.31-én szültem az Uzsokiban. Tegnap jöttünk haza.

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem friss babas vagyok, csak leszek par het mulv. Meselnel 1-2 dolgot?!

Milyen a korhaz maga?

Merre kell menni, ha beindulna a szules? Hol kell jelentkezni (sosem voltam meg ott, de oda tartozunk)?

Hogyan szultel? Volt-e dokid? Ha nem, akkor szenvedtel-e hatranyt?

Igaz az, hogy szules utan jon fotos es ilyen termekmintas emberke? A fotos jo kepeket keszit? Megeri?


Minden erdekelne, ha leirnad :)

Koszi

2014. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2013.12.27. én született meg a lányom 3950 gramm és 60 centivel :)
2014. jan. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja szültem az Uzsokiban.


Első válaszoló: A kórház nekem nagyon bejött. Szép, felújított, jól felszerelt épület. A kórtermek is jók, külön fürdővel. A doki, nővérkék rendesek. Én három hetet voltam ott, és a végére már rendesen hiányzott :)

Mivel én már szülés előtt bent feküdtem, ráadásul indított szülés volt, nem kellett jelentkeznem sehol. Amikor majd bementek a kórházba, akkor az első emeletre kell menned és a folyosó elején van a szülőszoba, ott kell csengetni. Megkérdezik, hogy hol tartasz, majd kijönnek és beengednek. Ha apuka vagy más kísérő is bent szeretne lenni a szülésnél, neki egy darabig kint kell várnia, amíg téged megvizsgálnak, előkészítenek.

Ugyan nem engem kérdeztél, de nekem nem volt fogadott dokim, sem szülésznőm. Az a tapasztalatom, hogy ügyeletes orvosnál is jó kezekben van az ember. Nekem legalábbis gyors és komplikációmentes szülésem volt egy nagyon kedves dokival és szülésznővel.

Petra, a fotóslány a 2-3. nap körül jön. Szinte minden nap bent van (talán csak vasárnap nem), és nagyon rugalmas, mondhatod, hogy nem szeretnéd a második nap fotóztatni csak mondjuk következő vagy azt követő nap. Rettentő aranyos lány és nagyon ért a babákhoz. A kórház egy képet ajándékba ad. Amolyan üdvözlőlap féle, de a kép a honlapra is felkerül, ha hozzájárulsz, általában már a fotózás estéjén.

A képeket itt meg tudod nézni ( [link] Én rendeltem csomagot. A kisebb csomagról nem tudok, mert mi a nagyobbat vettük (először nem akartam, de úgy gondoltam, hogy ki tudja mikor tudnánk megint profi képeket csináltatni). Ez 11900 Ft-ba került. Volt benne azt hiszem 8 kinyomtatott fotó, egy naptár, ami a születést követő hónaptól indul, 4-5db üdvözlőkártya meg ilyen kihajtogatható valami, amin három kép van. Nem tudom mi a neve, asztalra tudod állítani, meg egy cd a 15 legjobban sikerült képpel. Szerintem ez a legjobb az egészben, mert onnantól már fillérekért tudod sokszorosítani, nagyítani a képeket, ha nagy a család és nem elég, ami a csomagban van. Mi is így csináltuk.

Ha kérdésed van még, írj nyugodtan privátot!

2014. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia 12.31.én szültem én is a Dél pestiben 3.-án jöttünk haza és jól vagyunk,2.kisfiam így most szokjuk az új helyzetet:)közben én épülgetek romjaimból:)
2014. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is az Uzsokiban szeretnék szülni,bár nem Pesten élek.Tudtok ajánlani megbízható,rendes orvost aki nem pénzéhes és meg tudnám fogadni,valamint az elérhetőségét? Köszönöm szépen.
2014. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!