Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiétel készítés, botmixerrel...

Bébiétel készítés, botmixerrel vagy turmixgéppel csináljam?

Figyelt kérdés

Egyik sincs még nekem,csak érdekelne hogy melyikkel jobb bébiételt készíteni.

Ha botmixert veszek azt talán több mindenre tudnám használni...

400 w botmixer elég erős pl. hagymát aprítani,krumplit pürésíteni stb...mire lehet még használni?

Kisebb és nagyobb adagokhoz is jó a botmixer?



2014. jan. 4. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Botmixer a jobb.
2014. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a botmixerrel sokkal krémesebb lesz. És valóban tudod másra is használni.
2014. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

botmixerre még egy szavazat :)

nekem nincs turmixgépem, de szerintem jobb a botmixer.

Hogy miért? Amúgyis teszed, vagy van a kaja valami tálban, lábosban, így abban össze tudod turmixolni, ráadásul egész pici adagot is tudsz pl 1db alma, ezt turmixban nem hiszem, hogy lehetne, hiszen a pengét sem éri el.

Én Philipset használok, ehez van aprító rész is, de azt nem bébiételhez használom, hanem más egyéb ételek aprítására.

Viszont krumplit nem pürésíts vele!!!! RAgacsos ehetetlen állagú lesz. Amúgy mindenféle bébiételt csináltam vele. Megfőztem a hozzávalókat, pl répát krumplival és összeturmixoltam a lábosban.

ILyenem van:

[link]

csak az enyémhez nincs habverő rész.

2014. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

a krumplit úgy értem, hogy az úgy jó, ha répa krumplival, tulnyomó rész répával, de csak krumplit nem turmixolj.

2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a botmixerre :-)
2014. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Botmixer sokoldalúbb, lábasban is meg bármiben is lehet használni, nekem is olyan van, amihez van aprító is (kicsi és nagy tálkás) meg habverő fej is, az pudinghoz is nagyon jó. Kevesebbet kell mosogatni a botmixerrel, nem kell külön tálba pakolni a kaját.
2014. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 botmixer. Nem tudom hogy a miénk milyen, majdnem a legolcsóbb fajta, de a célnak tökéletesen megfelelt eddig. A főzeléket úgyis higitani kell szóval nem betonkemény cuccot turmixolsz majd vele.
2014. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na akkor a sok botmixerrel szemben egy szavazat a turmixgépre. viszont nekem egy marha drága robotgépem van, lehet, hogy jobban jársz egy botmixerrel. ez a turmix olyanra csinálja, mint a bolti, nagyon szeretem. de a régi olcsó turmixgépemmel nem lehetett normális állagú bébiételt csinálni; úgyhogy sztem ha más miatt is vennél egy robotgépet akkor hajrá, de csak boscht, ha meg csak erre kell, akkor botmixerrel olcsóbban kijössz
2014. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!