Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám állandóan ülni...

4 hós babám állandóan ülni akar, sőt egyedül emelgeti magát elég magasra. Másnál is van ilyen? (elfordulni bezzeg még csak egyszer fordult el) :-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az unokám már 5 hósan egyedül felült,6 hósan már fel áll egyedül,igaz el is dül hamar..Minden baba másképpen fejlődik.Hagyni kell,hogy azt tegye,ami neki jó.Nem szabad semmit sem erőltetni.Tehát ne ültesd,ne forgasd stb.Előbb-utóbb mindent megtanul majd.
2009. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most 6,5 hónapos a fiam. Már 3 hónaposan észrevettem, hogy erőlködik, emelgetné magát, ha felhúztam, nagyon tetszett neki. Persze úgy sokkal többet látott. De nem ajánlották hogy ültessem, ezért nem is tetem. Persze azért néha engedtem és fel-felhúztam, de nem támogattam meg párnákkal, hogy tudjon ülni. Még mindig nem tud felülni, de nincs is ezzel semmi baj. Viszont úgy forog mint a ringlispír, és már kúszik is. A felülésnek is el jön majd a maga ideje.
2009. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az én 4 hónapos kisfiam ugyanezt csinálja! A doki azt mondta, hogy ha magától csinálja, akkor hagyjuk, hadd csinálja. Erőltetni nem szabad.
2009. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy ül fel egy baba, elmondanátok?

A technikára vagyok kíváncsi, pl. hasról nyomja fel a fenekét és úgy, vagy hogyan? Csak mert az én picim keveset van hason és nem szeretném ha emiatt fejlődne lassabban.

2009. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok

énkislányom 6 hóslesz szombaton, 5hósan felült támaszkodva oldalt mostmár szögegyenesen ül


a folymaat: hason fekvés-fenék felemelés-4kézláb, hinta oldalra kitesz popsi, oldalt kéztámasz-majd támasz a térden...nagyjából ennyi :)

2009. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi aranyos vagy:) akkor sokat fogom hasra tenni ezentúl.
2009. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen ez fontos, enyimlányom :) utálta eleinte, minden nap egy egy perccel többet hagytuk hason, volt sírás-nyüsszögés,de rájött hogy ez nem is olyan rossz :) kitartás és türelem
2009. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!