Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az asztalra...

Mi a véleményetek az asztalra szerelhető etetőszékről? Biztonságos?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztonságos, amennyiben betartod a súlyhatárt. Mármint egy 20kg-s gyereknek már nem jó, de egy 10kg-snak igen.
2014. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3gyerekem van, az elsőnél kaptunk kölcsönbe egy hiperszuper, dönthető, kipárnázott, támlás, meg tálcás meg mittoménmis etetőszéket... nem mondom, szép volt és kényelmes, de amikor tisztítani kellett... hát, nem volt a kedvencem. Meg nagyon széles, nagy lábai voltak, töknagy helyet foglalt- én utáltam nagyon.

A másodiknál vettünk egy felakaszthatóst. Biztonságos volt- abszolút, persze olyan 10kg-ig kb. Jó volt, mert nem volt útban sosem, lehetett tőle takarítani is, mert nem volt lába! :)) Magát az ülést is könnyebben lehetettt jóval takarítani a sok ételmaradéktól, (olyan volt a mienk, aminek a huzatát a mosogépben is ki tudtam mosni) és kényelmes is volt a picinek, nekem is mert mellettem ült, egymagasságban voltunk.

Nálunk nagyon bevált- én nagyon szerettem. Praktikus, kényelmes, és kicsi- nem foglalja el a fél konyhát.

Én ajánlom! :)

2014. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, csak egy nehéz, vastag asztal lapos asztal kell hozzá, hogy ne borúl jön fel, ne törjön le az asztal lap, ne lyukadjon ki.

Üveg lapos, és funér lapos asztalhoz nem jó!

2014. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok-

3asnak igaza van!

Nálunk egy nagy vastag konyhapult van, amire a széket fel lehetett rakni, viszont a sima étkezőasztalunkra nem nagyon tudtam felrakni, mert kinyithatós, és az asztallap alján a láb és toldó szerkezet útban volt, és nem lehetett egyszerűen felrakni- vagy ha kinyitott állapotban sikerült is, az nem tűnt nagyon stabilnak.


Szóval az is lényeg, hogy hova rakod, de ha megfelelő az asztal vagy pult, akkor nagyon egyszerű, helytakaréskos, és jó megoldás ez az etetőszék.

2014. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
panelban lakunk, az asztal biztonságos és stabil. 9 kg a kisfiam, van egy szuper etetőszékünk (chicco polly double) de annyi helyet foglal, hogy nem tud velünk enni a konyhában. úgyhogy szerintem veszek asztalra szerelhetőt. köszi a válaszokat!
2014. jan. 7. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!