Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyucik, etetőszéke...

Tapasztalt Anyucik, etetőszéket keresek ami stabil, biztonságos 8 hónapos,11 kilós, örökmozgó babámnak. De milyet? Fa kizárva.

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg hogy ilyen terpeszes vagy minek mondják legyen. ezzel nem tud elbillenni. [link]

a másik ha lehet 5pontos legyen bár a lányomnak az se akadály abból is kibújik. szerintem ennyi a lényeges.

2013. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sima legolcsóbb ikeás van, nagyon jó, nem tud benne felállni, az etetőszék sem tud feldőlni. Biztonsági övvel, jól meghúzva.
2013. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ikeas szerintem is jó. Nekünk 2 féle van, egy nagy fa Herlag,

[link]

ez egy elég stabil szerkezet, állítható az ülőrésze, lábtartója, legalább 100 kg-ot bír, felborulásbiztos. Biztonsági övet lehet hozzá venni, de eredetileg nincs benne.

A másik:

[link]

ez inkább ülésmagasító, de nagyon szuperül bele lehet kötni a gyereket. Ha nem kell, el tudom tenni. Könnyen tisztítható, állítható a magassága, így később az asztalhoz is lehet benne ültetni a gyereket.

Nekem soha nem tetszettek a hagyományos etetőszékek. Helyünk sincs akkora, hogy itt kerülgessem. Ami van, az tökéletesen bevált.

Neked kell tudni, hogy mik az igényeid.

2013. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk is a sima ikeás van (fehér, műanyag), szerintem szuper, én nem cserélném le semmilyen drágábbra
2013. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Nagyon szeretem, jó masszív, stabil, a háttámlája 3 fokozatban dönthető (mi 5 hónapos kortól használjuk). 1 éves a babám, őrület, hogy mit művel néha az etetőszékben, de az jól bírja a kiképzést. Én csak dicsérni tudom ezt a típust, nem bántam meg, újra ezt vennék.

2013. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is egy örökmozgó ezért olyan etetőszéket kerestünk ami jó stabil. Végül a brendonban vettünk neki touragoo etetőszéket zöld pöttyök vannak rajta. Állítható a magassága és dönthető is. Elkezdtük 4 hónaposan a hozzátáplálást ezért kerestünk ilyen dönthető háttámlásat kényelmes volt neki és nekem is őt etetni.Nagyon szeretjük!!
2013. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Top Rider etetőszékünk van. 5 pontos bizt. öv van benne, de még sohasem használtam, mert ha felrakom a tálcát egyáltalán nem tud kiesni, kimászni belőle. Elég nagy, sok helyet foglal, de nagyon erős, masszív szék.
2013. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Chicco Mamma etetőszékünk volt, nagyon bevált anno, szerettük.

A legnagyobb előnye, hogy:

- nagyon stabil, masszív anyag (láttam már ikeásat eltörni...)

- összecsukható egy mozdulattal és a fal mellé állítva gyakorlatilag nem foglal helyet

- görgős a 4 lábból 2, így könnyű mozgatni

- 5 pontos öv, ami 3-ra is alakítható és több változatban is rátehető a babára és beakasztós, nem "patentos"- tehát nem fog könnyen eltörtni a csatja

- tálca levehető mosható

- magassága állítható, később, amikor a pici menni tud, egy mozdulattal a földre lenyomható az ülés, ő maga is tud benne közlekedni, de felemelni sem kell teljes súllyal és a magasabb étkezőasztalokhoz is úgy oda lehet tolni, hogy a baba velünk együtt eszik, a széke a nagy asztalhoz be van tolva, de az asztal fölött van valamivel a tálcája (így oda maszatolgat :)

- a huzata erős pvc, törölhető mosható- egy mozdulat levenni és lezuhanyozni- a következő étkezésre meg is száradhat

- az ülés szöge is több fokozatban dönthető, az én kisfiam egészen pici korában volt, hogy evés után bealudt benne és hordozó szintig dönthető volt :) Egy-egy nap volt, amikor hálás voltam ezért.


Szép napot.


[link]

2013. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!