Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babátok...

3 és fél hónapos babátok mennyit alszik nappal és hányszor eszik és mit és mit csinál ha nem alszik?

Figyelt kérdés
Éjjelt átalussza?

2014. jan. 6. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdező, a tied mit csinál. engem is érdekel a kérdés, kár, hogy nem válaszolnak rá. Az enyém még csak 10,5 hetes, de azért vissza-vissza nézegetek ebbe a topicba.
2014. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az én lányom 17.-én lessz 3 hós remélem nem baj ha írok.

Reggel olyan 6-7 között kel mindig evés után egy órát van ébren alszik van amikor csak fél órát. Mindig más, de azt észre vettem, hogy keveset alszik nappal. Kb olyan 5-6 órát. Este fél 8-8 között fürdés vacsi de van mikor 6 ez mindig más sajnos mert nem keltem fel.

Aztán éjjel 2-3 között kel és reggel ahogy irtam 6-7 között.

De pl tegnap este 10-kor evett és reggel hatig aludt. Szóval mindig más. Ma valahogy egész nap nem aludt fél négykor evett majd elaludt és még mindig alszik.

Napi 5* eszik tápszert 150 ml-t.

Ha nem alszik akkor nézelődik egy kicsit a kiságyban de aztán kb 10 perc és ki kell vennem mert nem jó neki ott :)

Lerakom az ágyra és ott elvan, elforgolódik, beszélgetünk, sokat vigyorog. Beteszem a hordozóba és cipelem magammal.

Éjjel egyszer kel.

Bocsi ha hosszú voltam.

És a tied kedves kérdező?

2014. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj az én babám nagyon éber! Akkor ezek szerint az én babám sűrűn eszik mert a 8 alkalom megvan.

És éjjel nappal 3 óránként eszik, néha még annyi se telik le.

Éjjel 3-4-5 alkalommal kel.

Minden etetés között alszik 1-2 órát, a nappali etetésekor.

Éjjel este 7 től- hajnali 3-ig alszik csak enni kel fel.

Nappal 1-2 órát csak úgy alszik hogy alszik 15 percet és a többi ringatás a kocsiban.

Ha fenn van fél óra óráig utána már nyűgös, se fenn nem lehet tartani se pedig azt hogy aludjon.

Nézelődik, cuppogja az öklét.

Azelőtt a csörgőket felakasztottuk a kiságyra és azokat püfölte de mostanába nem érdekli.

2014. jan. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!