Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 honapos ikreimnek 4-5...

13 honapos ikreimnek 4-5 foguk van elol es nem hajlandok ragni. Meg mindig turmixolom a kajat. Masnal is igy van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, 1 éves a kislányom, és nem akarja a darabosat. Nem gond, majd ráérez. Addig is adok neki rágcsálnivalót és a turmixolt ételbe nagyobb darabokat. Én nem aggódok.
2014. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanigy jártunk. Az én fiam 14,5 hónapos. 3 hete jött ki felül 3 foga. Előtte 11 hónaposan az alsó 2. Ő sem evett darabosat egészen mostanáig.Amit ő harapott,azt ette,de kanállal mondjuk rizst abszolút nem tudtam beadagolni neki.Mindent turmixoltam.Talán 2 hete változott meg,de lehet azért,mert már sokminden inkább magától eszik.Pl kinder tejszelet, palacsintaformára feltekerem a parizert,sonkát,és magától harapja, kenyeret, bundáskenyeret kap a kezébe,ős ő harapja.Igaz nem nagyon rágja meg,hanem sokszor egyben nyeli le.De hálistennek nem tud akkorát harapni,hogy a torkán akadjon.De persze figyelem,mikor eszik. Engem is a sírba vitt sokszor,hogy 13 hónaposan még turmixolgatok neki, de úgy néz ki, hogy most megoldódni látszik. De ehhez az kell,hogy gyakran maga harapjon,így megszokja a darabos étet. Tegnap ár a zöldséget a húslevesből csak villával összenyomkodtam,és megette. Eddig még azt sem nagyon, azt is turmixoltam neki.

Megértelek...

2014. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ha már egy kis darabot nem turmixolok össze akkor elkezdenek öklendezni és a végén ha nem töröm össze akkor inkább kiköpik. Pedig tényleg csak kisebb darabokat próbálok nekik adni.
2014. jan. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!