Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok a kisgyereket...

Mikortól adtatok a kisgyereketekre body helyett trikót?

Figyelt kérdés
Alig találok már 18-24 hónaposra való bodyt. Trikót kellene vennem? 20 hónapos a kisfiam, és még pelenkás. Köszönöm.
2014. jan. 7. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

míg pelusos volt,kb 2,5 éves koráig.

De ő is a 2 évesekre valót használta,attól nagyobbat én sem kaptam...szerencsére tágult:)

2014. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én amíg pelenkás volt badyt adtam rá.. kényelmesebb, megtartja a pelust, nincs kint a dereka :)
2014. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg pelenkás volt kb 2 évesen már csak trikót kapott.Tescoba sok féle van még jó áron,és jó a minőségük is.Ráadásul most akciósak :) Mindig megnézem a babaruhákat úgy vágyom egy újabb babára(még várni kell vele) ezért tudom ennyire
2014. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amint szobatiszta lett, már feleslegessé, sőt nehézkessé vált a body, mert nem tudta magának kipatentolni, illetve az első időkben azért sietni kellett, ha elhangozz a "pisilni kell".


Amíg pelenkás, addig nagyon praktikus, utána pedig éppen hogy nem az.


A C&A-ban 104-es méretig vannak bodyk, egyszerű fehérek többdarabos csomagolásban elég jó áron, illetve színesek vagy csíkosak is. Ahol még láttam jó áron nagyobbat, az a tesco- ott szerintem eleve nagyobbak a bodyk, tehát a 18-24 hós még tovább is jó lehet. Biztosan van ott ilyen méret, már láttam többször, még ennél nagyobb is.

Rövid és hosszúujjú is, egyszínű és mintás is, 1-2 darabos és 5 darabos csomagolás is.

Nem tudom, hogy budapesti vagy-e, de pl. az Aréna tesco üzletben elég nagy választék van, illetve ott a C&A body kínálata is elég jó.

2014. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyarra mar 2 hetesen is kapott, most 21 honapos, mindig is elg keves bodyja volt. Hosszu ujjubol egy sincs, ujjatlanbol van par, azok a kangaboobol es a brendonbol vannak.
2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtünk a szobatisztasággal próbálkozni. Szerencsére épp nyár volt.

Nagyobb body van a Tescoban, CundA-ban és a Scampnál is lehet kapni. Én 98as méretig vettem.

2014. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!