Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire tartjátok fontosnak,...

Mennyire tartjátok fontosnak, hogy legyen a babának pihenőszéke? Milyen szituációkban használjátok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,jó helyette a hordozó is,de én ebben nem vagyok olyan biztos.

Miért jó,ha van? Mikor teszitek bele a babátokat?



2014. jan. 8. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt. De szerintem nem is érdekelte volna, mert a vállamon szeretett lenni, mint ahogy a büfiztetés van. Szóval így sétálgattunk sokat a szobában, hasfájós volt, sokat sírt, de így elvolt. Szóval nem tartom fontosnak a pihenőszéket, rajtam pihent :)

Arra jó amúgy pl hogy a hozzátáplálásnál eteted benne, nem kell a karodban tartani, mondjuk én a karoban etettem amikor még nem ült, nem okozott gondot, de láttam egy anyukát aki ilyenben etette, tetszett, de aztán hamar eljött az etetőszék.

2014. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Teljesen vízszintesig dönthető a mienk,tehát amikor megszületett már használhattuk!Amikor már evett,büfizett stb de még nem volt álmos elnézelődött benne majd bekapcsoltam a rezgőfunkcióját és mint a bunda úgy aludt!Amikor nyügi volt,hasa fájt szintén beletettem és ebben megnyugodott!

Ha főztem vittem magammal a konyhába,látott amikor már tudott fogni adtam a kezébe csörgőt jól elvolt én meg feltudtam dobni az ebédet!Ha este fürdettem a nagytesót akkor ő addig abban várakozott a fürdőszobában!Amikor elkezdtük a hozzátáplálást ebben félig döntve etettem!Most 1 éves és még mindíg használjuk mikor este lefürdetem és nem akarom,hogy tiszta pizsamában mászkáljon már míg elkészítem a tápiját!Majd ebben is issza meg,ebben szépen megnyugszik(hintáztatja magát benne).

Egyszóval nállunk nagyon jó szolgálatott tett!5000 ft-ért vateráztam!

Lassan eladó sorba kerül mert már tényleg nagy hozzá!

2014. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!