Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tanitgattok 1, másfél...

Miket tanitgattok 1, másfél éves babatoknak a testrészeket kivül? Ügyes a fiam gyorsan tanul, de nem tudom mire tanitgathatnám még?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

????

Hogy érted, hogy testrészek? Mesék mondókák, állatok, tárgyak......

Bőven elég, ha beszélsz hozzá, mesélsz neki, énekelsz. Mondod, hogy éppen mit csinálsz. Nem nagyon kell egy ekkora babát tanítani, ragad rá minden.

2009. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Testrészek alatt érten hogy hol az orrod pl és mutatja.Erröl nem hallotál?:D
2009. nov. 30. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Állat nevek és hangok.

Számok (egy megérett a meggy...), majd hány ujjad van, hány éves vagy, megszámolunk dolgokat.

Ujj nevek: hüvejkujjam almafa, mutató ujjam megrázta...

Színek: mi milyen színű.

...

2009. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettem írni, hogy mindent mondókák, énekek, képek, és olyan tárgyak segítségével tanulunk, amit a környezetünkben is megtalálunk.
2009. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi ilyesmikre gondoltam.
2009. nov. 30. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Babám 14 hónapos,én is a testrészeket mondogatom neki,mutatja is,de mi a színeket,ujjakat,számokat még nem tanítjuk neki,szerintem még korai lenne,még nem nagyon mond semmit,de nagyon sok mindent megért.Sokat nézegetjuk a konyveket,mutogatjuk benne az állatokat,kérdezgetem tole,hogy hol a cica,hol a kutya és o megmutatja.Gyakran mondunk neki rovid utasításokat,amiket már megért,pl.add oda apának,tedd vissza,stb.Ezen kívul énekelek neki,mondókázok,tornyot építunk kockákból,nagyjából ennyi.
2009. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Anya taníts engem c. könyvben sok jó fejlesztő játékötlet van, születéstől iskolás korig.
2009. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!