Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanazokat tanítja a Fisher...

Ugyanazokat tanítja a Fisher Price tanuló szék és Tanuló maci? A maci is tanítja a testrészeket, vagy azokat csak a kutya? Érdemes megvenni a széket és a macit is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van,és feleslegesen kiakarod dobni,akkor Bármelyiket megveheted.Nem a kicsi fog vele játszani,hanem te.Ezen az oldalon is panaszkodott már néhány anyuka,hogy a babája nem hajlandó a drága,csoda játékkal 1-2 percnél tovább játszani.És ez így igaz.A kicsiket csak az érdekli,ami éppen tetszik nekik.Hiába van körülötte sok játék,ha ő éppen papírt akar tépkedni,akkor a játékra rá sem néz.

Beszélni a szülőktől kell megtanulnia,és a testrészeit te is megtaníthatod neki.Egy játék nem tanít meg neki semmit.

A zenélő kütyük is csak percekig kötik le a figyelmét,és még sorolhatnám.

A gyerek kreativitása akkor fejlődik jól,ha hagyod azzal játszani,ami éppen a környezetében érdekli.

Tapasztalaból mondom.

2010. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekünk fp kutya van,szerintem a maci csak meséket mond,a tanuló szék,az kb olyan mint a kutya,csak vannak rajta még játékok is.Van egy kis robot is,az is hasonló csak az már nagyobbacska babáknak való,mert az már kört,téglalapot tanít.a kutya testrészeket,színeket,mondókákat énekeket.én is úgy gondoltam hogy felesleges megvenni mert ezeket én is megtanítom neki,karácsonyra mégis kapott a nagymamától,és nagy kedvence lett.sokat játszik vele,táncol vele,hozza viszi,nyomkodja,úgy hogy meg kell változtatnom a véleményem.szerintem jó.nálunk legalábbis be vált.
2010. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!