Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elválasztás vagy elválasztódás?

Eszo kérdése:

Elválasztás vagy elválasztódás?

Figyelt kérdés

hogy csináltátok?mennyi idős volt a baba?vagy hagytátok,hogy magától tegye?az hogy zajlott?

13 hós kislány anyukája


2014. jan. 10. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Adhatod neki nyugodtan ha van bőven anyatejed, az csak jó a kislánynak. Magam részéről tanácsot nem tudok adni, mert nekem abszolút nem volt sajnos tejem. De az unokatesóm kislánya 3 éves koráig anyatejet ivott akár már rendes étkezés mellett is. kb. 2 éves körül lehetett amikor már nem kellett neki cici de a tej igen ezért fejte le, mert a boltit nem akarta meginni. Még picike, szerintem nyugodtan hagyhatod még.


Üdv

2014. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam és még többször cicizik. Őt nagyon megviseli a fogzás, 2 éves koráig semmi esetre sem avatkozok bele. Nekem belefér még a 2-2,5 éves korig reggel és este. Nekem az elválasztódás inkább, oka van, ha egy gyerkőc még kéri, mert ez nem csak táplálék. Nálam 3 éves kor a lélektani határ.
2014. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom kezdetektől nagyon cicis volt. Engem ez nem zavart, sőt kifejezetten könnyebnek éreztem, hogy cicin elaludt, mintha altatnom kellett volna. 2 éves és 2 hónapos volt, mikor olyan beteg lettem, hogy erős antibiotikumot kaptam. Akkor mondtam, hogy anya beteg és már nincs több tejecskéje. Este még próbálkozott, de másnaptól már nem is kérte. Pedig előző nap még mindkét altatásnál azon aludt el. Engem jobban megviselt, mint őt.
2014. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is úgy voltam vele,hogy hagyom hogy majd magától menjenek a dolgok..de 2 éves koráig nagyon szeretném.

nálunk is az van,hogy a délutáni meg az esti alvása is cicin történik..nem is tudom anélkül hogy aludna el..lehet sehogy...napközben már csak kb 3-4x cicizik,de éjjel annyiszor ahányszor csak ébred ez min. 2 de inkább olyan 5 szokott lenni..és csak cicin tud visszaaludni...

2014. jan. 10. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
4 hónapos korában kezdett csökkenni a tejem, de 6 hónapos koráig tudtam szoptatni. Mivel egyre ritkábban kapta és kevés jött belőle, ezért teljesen jól fogadta az elválasztást. Nem kereste, nem viselte meg. Örülök, hogy eddig tudtam szoptatni, mondjuk én nem vagyok híve annak, aki még 2-3 évest is ciciztet.
2014. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!