Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl zöld a széklete a 2...

Mitöl zöld a széklete a 2 honapos babámnak?

Figyelt kérdés
Eddig szép sárga volt,mióta többet eszik zöld.Egyébként boldog,kiegyensúlyozott baba.

2014. jan. 10. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Zöld ételek, esetleg epe???


Átrakatom a gyereknevelés témakörbe a kérdésedet, mert az egészség kategóriában kevesebb babákhoz értő jár.

2014. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt babakorában zöld széklete a fiúnknak, rákérdeztünk gyerekorvostól, hogy mitől lehet. És azt mondta, hogy túlevéstől is előfordulhat. Tehát ha a megszokottnál többet eszik, akkor lehet zöld a széklet. És írod is, hogy többet eszik a babád.

De mindenképpen mutasd meg a gyerekorvosnak.

Durva, vagy nem durva, konkrétan nálunk mondta az orvos, hogy ha valami gond van a kakival, akkor vigyek egy kakis pelust.:)

2014. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyiknek mindig zöld volt. A védőnő azt mondta, hogy vagy akkor zöld a gyerek kakija, ha túl keveset eszik, vagy ha túl sokat eszik. Úgyhogy ha emellett rendben növekszik a súlya, szerintem minden rendben, csak elrontotta a gyomrát.
2014. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is 2 hónapos kora óta zöld a kakija. Ha keveset eszik ha többet. Még nem mondták, hogy probléma mert szépen gyarapszik pedig nem nagy étkű baba.
2014. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első! Nem értem amit írtál. Az egészség kategóriában kevesebb babákhoz értő jár????
2014. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is felhívtam az orvost ezügyben, de ugyanazt mondta, mint az előttem szólók. Vagy keveset vagy túl sokat evett. A védőnő is azt mondta, hogy anyatejes babánál ez gyakran előfordul és ne aggógdjunk emiatt.
2014. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk azt mondták, hogy pl.: tápszeres babáknál akár teljesen normális is lehet. Illetve anyatejes babáknál akkor is előfordulhat ha túl sok előtejet kap a baba, tehát sokszor váltogatod a ciciket.

De biztos ami biztos ha olyan a viszonyotok hívd fel a védőnőt, Ő biztosan megnyugtatóbb mint Mi (elnézést a többi válaszolótól)

2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!