Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fogyókura hatására lehet...

A fogyókura hatására lehet valakinek zöld széklete?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sok salátát, spenótot, sóskát fogyaszt, vagy olyan készítményt szed ami beszínezheti, esetleg epegondjai vannak. Én nem tudok másról, ami okozhatja.
2008. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A híg is a székleted, akkor valószínűleg epebántalmak. Nem görcsölsz? Hidegrázás, fejfájás?
2008. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmi készitményt csak zöld teát iszom.A széklet mikor mien.a fejem nemfáj soha és nem ráz se a hideg se nem görcsölök:S
2008. jún. 7. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Ha a hétvégén minden székleted ilyen, akkor hétfőn menj el a háziorvoshoz, és kérdezd meg.
2008. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm a válaszokat!:)
2008. jún. 7. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megvoltam rémülve mikor zöld volt, de aztán rájöttem, hogy azért mert sok zöld színű gumicokrot ettem. Egyik ismerősömnek az epertől volt,de utána kóeházba is került valami vírus miatt. Menj el orvoshoz, az a biztos.
2008. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.egyépként ienkor mein vizsgálatot cisnálnak?:S:D
2008. jún. 7. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem székletmintát kell vinni, és első körben azt vizsgálják meg. A további annak függvényében.
2008. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha sok curacao-t iszol,attól is zöld lesz :)
2008. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!