Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor a "puhatalpú"...

Most akkor a "puhatalpú" babacipők bentre valók, vagy kintre is?

Figyelt kérdés

De nem olyan mint egy mamusznak, nem hajlik a talpa de nem gumi.

Remélem azért érthető. Csak mert egy internetes kereskedésben láátam jó árban (külföldi)


2014. jan. 11. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Belinkelhetnéd!


Mert, amit idehaza árulnak puha talpú cipőként, annak bizony hajlik a talpa (mondjuk a gumi is hajlik).

Az itthoni puha talpúak csak elég korlátozottan használhatók kint is. Csakis saját, biztonságos (üvegszilánktól stb. mentes) kertben, száraz időben...

2014. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam privit. :-)
2014. jan. 11. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A kép alapján textil a talpa, ami fix., hogy hajlik. Én ezt max. kocsicipőként tudom elképzelni. Járó picire kintre, semmiképp. Koszolódik, sérül (a talp és a gyerek lába is akár). Az itthoni puhák bőrtalpúak.
2014. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt neki már ilyen (csak nem volt rajta márkajelzés) mikor még pár hónapos volt, és emlékszem,hogy nem hajlott egyáltalán.

De mindegy, ezek szerint akkor kintre cska gumitalpú massziv mehet.

Mondjuk érthető, csak nem tudom,akkor minek gyártják az ilyen tipusúakat, főleg amik még "márkásak" is.

Köszönöm a segítséget.

2014. jan. 11. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
a cinege cipőnek van olyan puhatalpúja,ami kinti. vagyis szinte csakolyan van. téli is. nézz szét a honlapjukon.
2014. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Liliputinál lehet kapni kinti puhatalpú cipőt is, saját márkásat és Pedipedet is. Késő tavasztól szuperjó megoldás sétálni, játszóterezni.

[link]

[link]

[link]

A Pediped GG cipőnek már gumi talpa van, de nagyon hajlékony.

2014. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!