Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 4 hónaposan sinlacot...

Aki 4 hónaposan sinlacot adott a picurjának azt hogyan adta?

Figyelt kérdés

Olyan hígra kell csinálni mint a tápszert?

Vagy ezt már pépesen kiskanállal(1 hete kezdtük kóstolgatni az almalevet és a baracklevet,kanálból nem fogadta el)sajnos a kanalat még nem fogadja el.

Adhatom cumisüvegből neki?

Keverhetem gyümölcslével vagy gyümölcspéppel?

Hányszor adjam neki és a nap folyamán mikor?

Bocsánat a sok kérdésért!

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. dec. 1. 10:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tapasztalatokra voltam kíváncsi ezért kérdeztem.

Amúgy gasztroenterológus írta fel,de nem mondta hogyan adjam.

2009. dec. 1. 11:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kaptunk,mert állandóan aggódtam,hogy nem eleget hízik a kisfiam.(korábban született,elég pici súllyal).

Én a tápszerébe kevertem,aztán gyümihez,főzelékhez.

2009. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mi is picik vagyunk és én is aggódom a súlya miatt.Ráadásul tejallergiás is a manó,ezért gyógytápszert eszik és most adnék neki először sinlacot.

2009. dec. 1. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.Nekem már 18 hónapos a kisfiam,így kutatnom kell az emlékeimben.

Nem akarok hülyeségeket írni neked.Úgy rémlik,hogy a Sinlac dobozán van elkészítési útmutató:folyékonyra-tápszerhez hasonlóra és pépnek is el lehet készíteni.

Nagyon jól kombinálható gyümölccsel,nyugodtan tegyél bele.

Én úgy adtam,hogy a tápszerébe tettem egy kanállal.

Attól még nem lesz ihatatlanul sűrű,de a kalória tartalmát jól felnyomta.

Jó hízást a picinek!

2009. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is üvegből adtam sokáig,mert kanalazni nem akarta pépként,később sem ette a pépeket egyáltalán. Szóval tápihoz úgy kevertem, hogy 180 víz, 4 kanál tápi, 2 kanál ( tápiskanál) sinlac. Igy ki tudta szívni, de sürübb azért a cucc. Lyukasztottam kicsit a cumin, vagyis csináltam sinlacos cumit. Ezt egy nap egyszer elég,ha adod, kb uzsonnára. Ha délelőtt gyümit eszik, abba is tehetsz két kanállal, és ugy turmixold össze,de ez majd később jön,mikor már 190-200- akat be tud kanalazni. :) fog hízni tőle ugy két hét alatt, én még egy évresztem babámnak is adom gyümölcs sűrítőnek.
2009. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
BOcsi....egy éves babámnak ....:)
2009. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!

:)

2009. dec. 3. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk pont ma mondta doki néni hogy abba keverjem amit nagyon szeret-ez az őszibarack alma,ebbe teszek egy evőkanállal,s így adom kisfiamnak.Azért kell,mert nagyon megállt a súlygyarapodása!

2009. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy nap maximum kétszer adható, de ez a dobozán rajta is van (ha jól emlékszem).
2009. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rá van irva a dobozára, mennyi viz mennyi sinlac. 150ml viz +kb 5 nagykanál por ha jól emlékszem de rá van irva.
2009. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!