Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetnétek 1 éves...

Mibe öltöztetnétek 1 éves babát keresztelőre ahol hideg a templom?

Figyelt kérdés
Van fehér overálja de Anyukám azt mondja illik alá is valami ünneplőt adni rá,de én ezt fölöslegesnek tartom arra a fél órás ceremóniára!

#rhszh
2014. jan. 11. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz 4 éve volt, de így januárban tartottuk egy éves volt akkor, barna kantáros vastag bársonynadrág volt rajta és kötött pulcsi.
2014. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk márciusban volt, de overál volt még rajta. Tök mindegy mi van alatta, utána ha levetkőzik az ebédhez legyen vmi ünnepibb rajta. A mi fiúnk (nem én vettem) úgy nézett ki, mint a húsvéti nyúl.
2014. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A templomban jó a fehér overál, de én azért vennék neki egy csinosabb ruhát otthonra, ami alkalmibb, de máskor is fel tudja még venni.


Ez lehet akár vajszínű, fehér, szürke, világoskék, rózsaszín, attól függ, hogy fiú vagy lány.

2014. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Halvány rózsaszín overálban volt, alatta fehér rugdalózó ami egyébként is megvolt neki. (fél éves volt). A templomban nem vettük le az overált, mert hűvös volt, otthon pedig néhány fős családi körben tökéletesen megfelelt.
2014. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elfelejtettem írni,hogy fiú!

Akkor ezek szerint ti is az overálra szavaztok,persze nyilván nem kinyúlt itthoni ruhát adok rá alá sem de ezért külön nem fogok venni "keresztelős" ruhát!

Köszi még1x

2014. jan. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!