Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen boltban vásárolható...

Milyen boltban vásárolható társasjátékot ajánlanátok, amit kb.2,5-3 éves kortól tudnak játszani a gyerekek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon-nagyon jó : nevét nem tudom, de műanyag állatfigurák vannak benne (kb ökölnyi méretű)(krokodil, elefánt, stb) ha jól emlékszem 4 fajta. Kártya is van hozzá ezekkel az állatokkal. Az a játék lényege, hogy a társasra vannak helyezve ezek az állatok, és mindenki húz egy kártyát. Amelyik rajta van a kártyán, azt a gyerekeknek meg kell fognia, az kapja a kártyát aki leggyorsabban reagált, és először fogta meg azt az állatkát. Nem olyan könnyű, mint gondolnánk. Én 3 kisgyerekkel játszottam, órákon át szórakoztatta őket. Nagyon élvezték!
2009. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Hú, írd le a nevét, ha eszedbe jut!!!!!!


Az én 2,5 éves lányom nagyon szereti a szín-forma játékot, most láttam a neten egy Colorama nevűt, ami tök ugyan olyan, mint a mienk. Van két dobókocka, egyikkel színt dob, másikkal formát, aztán megkeresi és helyére teszi, pl a piros kört. Tetszik nagyon a lányomnak!

2009. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. dec. 4. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvan a neve a társasnak: Kapj el ha tudsz! a címe Piatnik márka (téglatest alakú a doboza, nem kocka). 4 éves kortól ajánlják, de 3 évesekkel már szuperül lehet vele játszani! [link] az online boltot nem ismerem, de itt láthatod a dobozát (boltban 3-4ezer között van)
2009. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!