Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmmel az utolsó aktus...

Barátnőmmel az utolsó aktus december 12-én történt. Azután 23-án megjött neki, ami több napig tartott, szokásos módon. Ettől függetlenül van rá esély, hogy terhes?

Figyelt kérdés
tudom, hogy elvileg lehetetlen, de elkezdett nagyobbodni a cicije, bizonyos ételeket nagyon kíván, másokat egyáltalán nem, és nagyon fáradékony is. Megijedtem, hogy talán csak a méh nyálkahártya egy része vált le, nem a teljes, és ez magyarázhatja talán, hogy volt vérzés a terhesség ellenére. Valószínűleg idiótának tűnök, de túlságosan kicsinál idegileg ez a szituáció ahhoz, hogy ép eszű maradjak. Kedden lesz teszt, előtte nem tud.

2014. jan. 12. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor kedden kiderul, de nem valoszinu, hogy terhes. 12.-en vedekeztetek?
2014. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószinű hogy terhes.
2014. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt védekezés, csak egy pillanatra oda lett téve a gumi felhúzása előtt, mert volt egy kis félreértés a tabletta szedéssel kapcsolatban.
2014. jan. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!