Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajmosás és szárítás, míg a...

Hajmosás és szárítás, míg a baba alszik?

Figyelt kérdés
2 hónapos, első baba. Légzésfigyelőnk van, villog és visít, ha esetleg gond lenne, rálátok a figyelőre, de a babára nem. Ti így elmennétek hajat mosni, szárítani, amíg alszik? Nagyon féltem. Gondolom más is csinál mást, amíg a gyereke alszik... nem felelőtlenség ilyenkor zajos tevékenységet folytatni? Meghallom a figyelőt, ha baj van? A piros fényt látnám mondjuk... mit tennétek? Tudom, hogy talán túlparázom,de 8 hete vagyok anyuka, nem akarok semmi bajt okozni neki. ÉS ha jól van, de sír??
2014. jan. 13. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én már azt hittem a babának akarsz hajat mosni, amíg alszik. :))

Nyugodtan mosd meg a hajad!

2014. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy el. Nem kell a babát nézni, amíg alszik (pláne légzésfigyelő mellett), mindenki ilyenkor csinálja a dolgát. Síri csöndben sem kell lenni, egy kis zajtól még nagyon jót fog aludni. Nyugi és moss csak hajat.
2014. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Neeem :D annyira még nem vagyok rutinos, hogy úgy mosdassam, hogy álmában észre se vegye :D de most hogy mondod, tényleg így is lehet érteni a kérdést :)))))
2014. jan. 13. 14:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan moss hajat míg alszik! :) Én is mindig akkor mostam a hajam meg zuhanyoztam, amikor aludt :) Ha ébren volt mindig csak vele foglalkoztam, amíg aludt addig végeztem el mindig a házimunkát is :) főztem, mosogattam, teregettem, takarítottam stb. :)) és már 3 éves a fiam, semmi baja :)

2014. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én ezek a kütyük nélkül is elmegyek hajat mosni mikor alszik. Igaz, hajat már nem szárítok csak ritkán.

9 hetes baba anyukája

2014. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

az én fiam is 2 hónapos és első baba nekünk is

én is mosok hajat zuhanyzok, annyi hogy nyitva hagyom a fürdő ajtót így meghallom ha felkel vagy ne adj Isten más probléma lenne

bár ilyenkor a szárítást én is csak elnagyolom :)

mossál nyugodtan te is

nem lesz baj :)

2014. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Igen.Tul parázod,éld az életed a baba mellet,nem a csavargásra gondolok.DE BIZTOSSANmész vécére is,vagy ha a postás csengett akkor is kimész.A minden napi többi dologrol ne is beszéljünk,főzés mosás stb.Ne agodva éld meg az anyaságott,hanem élvezd.Ráérsz aggodni még elegett,amikor először megy egyedül a suliba,a csavargásról ne is beszéljünk.hidd el az eső év a legnyugisabb és ezt élvezd.Egy anya vagyok én is 4 gyerekkel:21,16,12.4-évessek.A 4.-dik nem tervezett de nem bántam meg.
2014. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Simán,ne parázd túl a dolgot,felesleges frusztrálnod magad.
2014. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Sokan még a boltba is lemennek,amíg alszik a gyerek (mondjuk én azt nem tenném). Az én legnagyobbam akkor aludt a legjobban, ha porszívóztam mellette.
2014. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hat mar miert ne mennel? Fozni, mosni, takaritani is kell 8 hete megallas nelkul nezed?

Minden kutyu nelkuk en is siman megmostam a hajamat, szaritottam es vasaltan is raadasul. Bementem a furdobe becsuktam az ajtot vagy masik szobaba mentem at es szaritottam, idokozonkent kikapcsoktam a hajszaritot es kihallgattam h rendben van-e minden. Meg is bolondultam volna ha nem tehetem rendbe magam. Ilyenkor tudtam a haztartast is ellatni. Mar most h 2 het es 1 eves konyebb mert eltevekenykedik szepen ki tud setalni hozzam ha kivancsi de meg pici is meg kell csinalni mindent. Tenyleg azert tullagodod kicsit. Majd megszokod. Csak vedd nyugisabban, lazabban cseppet.

2014. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!