Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor káros az egészségre...

Most akkor káros az egészségre a habtapi (habszivacs játszószőnyeg) vagy sem?

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok, de 2 évvel ezelőtti cikkekre, hírekre találtam, miszerint rákkeltő anyagot (formamidot) tartalmaz.

Elég tanácstalan vagyok, gondolom kivonták volna a forgalomból, ha így lenne vagy túl naiv vagyok?


2014. jan. 13. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős a gyermek?

mert ha még kicsi, vagyis mindent megrág, a szájába vesz, akkor amúgy is kiharaphat belőle egy darabot.

de ha már nagyobbacska, akkor szerintem vegyél neki nyugodtan.

2014. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a hírt anno megcáfolták a Fogyasztóvédelem honlapján.
2014. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos, de pörög-forog egész nap, a kicsi játszószőnyegről folyton legurul, ezért gondoltam a habszivacsra, mert ebből többet összerakva elég nagy lenne. Viszont arra nem gondoltam, hogy kiharaphat belőle darabot. Ez vajon fog nélkül is megy nekik?
2014. jan. 13. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok ismét.

én egy nagyméretű paplanra (+ huzat az esetleges balesetek miatt) tettem rá anno a gyereket, de van aki csak sima plédre a földre - ez persze attól függ, hogy milyen meleg van a lakásban.

ja, és az én gyerekem a sima szőnyeget is rágcsálta (volna), amikor nőtt a foga... :) adott az immunrendszernek rendesen!

2014. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém 9 hónapos, még nincs foga, de nagyon erősen tud harapni, ennek ellenére egyben van a habtapi, azért elég strapabíró anyagból van ám:) én nagyon szeretem, mert a lamináltpadlón is jól tapad, a babának meg segít az elindulásban, mármint a kúszásban, mert meg tud rajta tapadni. a pléddel az a baj, hogy felgyűrődik, stb, macera. Jó a habtapi nagyon :)
2014. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, a pléddel meg az a baj, hogy maga alá gyűri pillanatok alatt, meg egyébként is csúszkál.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!