Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki úgy tolja a babakocs...

Ha valaki úgy tolja a babakocsit, hogy közben cigarettázik, akkor a baba is kap a füstből?

Figyelt kérdés
Már olyan babakocsiban ül a fiam, ami nem szemben van, hanem azt nézi, amerre megyünk, még nem a legkönnyebb kis kocsi, hanem ez a sportkocsi féle. Néha, amikor hármasban sétálunk, megszoktam kérni a párom, hogy tolja egy kicsit, amíg rágyújtok, de olyankor alig telik el egy-két másodperc, és ő is rágyújt. Nem tudom, hogy ez árt-e a babának, én nem látom, hogy oda menne a füst, csak aggaszt, hogy talán mégis. Amúgy nagyon figyelünk, hogy ne lélegezze be a füstöt, a párom szerint így nem is megy oda, csak engem aggaszt a dolog.
2008. júl. 16. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
És azon nem gondolkodtatok még hogy lehet hogy nem szívja be a füstöt,de ugyanúgy passzív dohányos lett már ilyen picin! gratulálok! Ha cigiztek teljesen másik helyiségbe menjetek,vagy egyenest ki. Szegény gyerek!
2008. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem minősítést kértem. Azért, mert valaki dohányzik, még nem egy szörnyeteg. Mint már írtam, figyelünk arra, hog yne szívja a füstöt. A passzív dohányos az, aki beszívja mások cigifüstjét. Nem az, aki csak nézi.

Örülnék, ha nem a megrögzött antidohányosok írnának arról, hogy milyen borzalmas szülők vagyunk, hanem inkább azok, akik tudnak használható választ adni.

2008. júl. 16. 21:13
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
teljesen igazad van első válaszoló! És terhesség alatt is cigiztél?
2008. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szabad terben, seta kozben nem lelegzi be.
2008. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem lélegzi be, de nem szép látvány.

Amúgy az első válaszoló saját magdicséri???:)))

Nem sok 58%-os van..

2008. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Ha már ennyire érdekel, terhesen nem cigiztem, és a szoptatás alatt sem. De mivel a párom dohányzik, és mielőtt terhes lettem, én is cigiztem, hát sajnos elég könnyen visszaszoktam. Ez van.
2008. júl. 16. 21:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nagyon nehèz tèma!én is cigiztem mielott terhes lettem volna.Aztàn szoptatàs vègèig semmi!De soha nem gyujtottam rà amikor egyutt voltunk sètàlni vagy èppen babakocsit tologattam.Csak mikor letettem aludni ès o nem volt melettem.(csak erkèlyen)Most ujra leszoktam.Ujra babàt szeretnèk:)!Szerintem kap belole rendesen ha melette dohànyzol.Lègy eros!Szokj le!
2008. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%
Ja látom az én első válaszom már szépen lelett pontozva. Na szép...még én gondolkodok hülyén? Amikor ezek rohadt,gané dohányosok keserítik meg az életünket,úton útfélen??? Őrület! Felháborító!!
2008. júl. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe sem jut újra cigizni a baby mellett.Pedig a férjem erös dohányos.(csak a teraszon)És én is az voltam.Szerintem is kap abból a babád is.Légy erös,és szokj le a babád és magad érdekében.Nagyon csúnya látvány mikor egy baba kocsit toló anyuka füstöl a kocsi felett.
2008. júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy látszik mégiscsak kaptál a minősítésekből is... Én nem dohányzom, de az apósomék folyton a babakocsi mellett cigiznek, és nem merek rájuk szólni. A füstöt másfelé fújják, de a szagot akkor is lehet érezni. Ha én érzem, akkor a gyerek is. Azért remélem csak maga a szag nem káros!?
2008. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!