Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinalni nagyon...

Mit lehet csinalni nagyon piros, szinte eleven babapopsival?

Figyelt kérdés
Kenem Neogranormonnal, Bepanthennel, cserelem sürün a pelust, de ugy tünik egyre pirosabb...
2009. dec. 1. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte minden fog kijövetelekor ilyen a popsink. Nekem az vált be, hogy: kamillás lemosás (langyos), hagyom ha lehet levegőzni, majd neogranormon és canesten keveréke, ebből kb. 1-1 cm csíkot kinyomok, összekeverem, és úgy kenem be a popsiját. Kb. 2-3 alkalom után látványos a javulás.
2009. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is a fog gyanus, mert ugyanazt a pelust hasznaljuk mar regota, illetve meretet valtottunk, de a marka maradt, kremek is ugyanazok. Remelem javul, ugy sajnalom szegenyket es raadasul sokat kakil, azt meg kellemetlenebb letörölni. Köszi megegyszer mindenkinek, jo babazast!
2009. dec. 2. 09:03
 13/19 anonim válasza:

Nekünk is gyakran piros, főleg a fogzáskor, de sajnos allergiás a popsitörlőre is. Allergizálhat még a pelus, és a szappan is.

Nekünk bevált a kamillás lemosás és az esti fürdővízbe tett tengeri só. Továbbá jó volt a forver livinges first és zöld krém.. meg persze a sudocrem.

2010. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is nagyon sok mindent kipróbáltam már a kislányom kipirosodott popsiára. Nem nagyon vált be semmi..A gyógyszertárban ajánlották a Medifleur extra bőrvédő krémet és nagyon bevált. Azóta is azt használom.Sokkal jobb, mint más popsikrém!!!

2011. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nálunk a Sudocrem vált be, még a fogzások idején is szép volt mindkét gyermekünk popsija. Szerintem arra is figyelni kell, hogy ne kenjük túl vastagon a krémet, mert az is gondot okozhat, kevésbé tud levegőzni a bőre a babának.
2011. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Kedves utolsó(és előtti):ez már egy másfél évvel ezelőtti kérdés volt.Szerintem azóta már nem is pelenkás a kicsi...
2011. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem az anyatej vált be annak idején, meg a sudocrem. Aztán, mikor már nem szopott, az egyik szakkozmetikus ismerősöm gyulladácsökkentő szérumja (vintage beauty).
2016. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Csincsy ***** válasza:
100%
Attól, hogy évekkel ezelőtti egy kérdés, még íródhat hozzá hasznos válasz... ;) Ha az eredeti kérdezőnek már nem számít, másoknak még igen, akik pl. mostanában keresnek megoldást.
2017. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én még 2023-ban is hasznosnak találom a válaszokat. Köszi! :) Hasmenése van szegény babámnak, és remeg a fájdalomtól minden pelusozásnál, úgy fáj a sebes popsija.
dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!