Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jana babavizet kell melegiteni?

Jana babavizet kell melegiteni?

Figyelt kérdés
Nem forralasra gondolok, hanem ha teat akarok csinalni a babamnak, akkor meg kell melegitenem? Legalabb langyosra, v Ti nem szoktatok? Nem hutoben van tarolva, de azert sztem igy egy kicsit hideg neki. Nem csinaltam meg neki, majd most akarok.
2014. jan. 14. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges a tea, elég a víz, de az szoba hőmérsékletű legyen. Tápszerhez nem melegíted? Teához, ha instant ugyanúgy kellene, de a dobozán rajta van, filterest forralva. Azért ez elég alap.....
2014. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat rosszul fogalmaztam, kihagytam h instant tea. A filtereshez tudom h kell forralni. Nem kap tapszert, csak anyatejes. Akkor a sima babavizet ha azt akarok neki adni, akkor azt nem is kell?
2014. jan. 14. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mert ha anyatejes, akkor tök felesleges. 18 hónapos a fiam és anyatejen és vízen kívül nem iszik mást, el sem fogadta soha. 24 órán belül felbontás után forralás nélkül adható, utána forralni kell és lehűteni, de az üvegen is rajta van.
2014. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 honapos mult. Gyerekorvos javasolta, mivel mondtam neki h a kutacsa be van esve sokszor es azt mondta h lehet szomjas. Cicire 1,5-2 orankent teszem igy is, mert igenyli. Ezert akarom megprobalni a teat, vizet. Ha sima babavizet adok neki, azt felbontas utan kell melegiteni?
2014. jan. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!