Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mennyi babavizet...

Hogyan és mennyi babavizet adjak 3 hetes tépszeres babának?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből, vagy pohárból és annyit, amennyit elfogad.
2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem adtam nekik ilyen korban, csak a tápszert.
2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szomjas, tápszeres babát sem kell itatni. Amennyiben szomjas, akkor úgy itasd, ahogy az első írta.
2013. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7-8 hónaposan fogadott el folyadékot a tápszer mellé, addig nem kapott semmit kifejezetten inni, csak a tápszert. Kínáltuk, de soha nem kérte.
2013. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tica0121 ***** válasza:
Az enyém cumisüvegből itta, 1 hónaosan napi kb 0,5-1 dl-t. A doki szerint eznem sok és ha kér, akkor lehet neki adni többet is. Nekem anno azt mondta, hogy kínálgassam evések között vízzel, mert lehet hogy szomjas.
2013. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy adhatom etetések között. Érdekelnek a tapasztalatok.
2013. nov. 20. 18:43
 7/8 Tica0121 ***** válasza:
Igen, nekem is azt mondta, hogy evés előtt ne kínáljam, mert akkor tele lesz a kis gyomra vízzel és nem fog enni. Nekem az vált be, hogy etetés után fél, majd egy órával adok neki inni, ilyenkor már szomjas, legalábbis az én babám.
2013. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam kávéskanállal egy picit, meglátom mi lesz.

Köszönöm.

2013. nov. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!