Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig őrzi meg szavatos...

Mennyi ideig őrzi meg szavatosságát a pelus bontatlan csomagolásban?

Figyelt kérdés
Ha a Picinknek ez a méret már nem jó, és tervezzük, hogy a következő baba 2 éven belül érkezzen, félre tehetem neki?
2009. dec. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó kérdés! Ha nincs ráírva a csomagolásra akkor korlátlan ideig.
2009. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem száraz helyen tartva szinte bármeddig. Az egyetlen, ami "elromolhat" talán a gumírozás, hiszen a gumi egy idő után megmerevedhet. De nem két év alatt.
2009. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdes...Ezen nem is gondolkodtam,csak elraktam,mert rengeteg maradt.Sot az ujszulott meretet szinte mind kaptuk(bontott csomagban is) egy baratunkektol, tehat 1,5 evet biztos birnak. :-)
2009. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Korlátlan ideig biztos nem, mert valami zselés anyag van benne és az egy idő után szétmálik. Rajta kell lennie, hogy meddig jó.
2009. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnéztük, de nincs rajta.

Pampers 2-es.

A rajta lévő számok alapján szerintem augusztusban gyártották.

2009. dec. 1. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg pedig rajta kellene lenni:(

Én 2 évnél tovàbb nem tartanàm.Van a pelenkànak szavatossàgi ideje .Pontosan irtàk elöttem a zselésitö anyag miatt.Szerintem tedd tesz veszre.

2009. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 éve volt kisbabám, róla maradtak ki pelusok. Most várjuk a kistestvért és nemrégiben előszedtük a régieket. Ocsmányak voltak, mind megszívták magukat nedvességgel - a levegőből és még penészesek is voltak.
2009. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a Pampers céget.

Nekik tudniuk kell.


Ha nem áll el, add el teszveszen vagy vaterán.

2009. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!