Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok nézni a védőoltás...

Szoktátok nézni a védőoltás szavatosságát! Vagy biztok a védőnőbe!? én ma vettem észre hogy amit 3 hósan kaptunk annak már lejárt a szavatossága 2009.8. hóba mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
És ezt Te utólag honnan vetted észre?
2010. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! én még egyszer se fogtam meg az ampullát, hisz mindent az orvos ad be... a védőnőnek nálunk ehhez semmi köze... Egyébként te miből láttad, hogy lejárt?
2010. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát én rá kérdeznék a védőnőre,hogy nem lehet-e valami baja a babának ha lejárt a szavatossága az oltóanyagnak,és úgy kapta meg,mert a barátnőd kétségbe van esve hogy így kapta meg a picikéje,fél évvel,járt le a szavatossága és, hogy te meg szeretnéd nyugtatni nem lessz semmi gond!én így kérdeznék rá!És ha aszt mondja igen baja lehet, föl jelenteném,meg péppé verném!
2010. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia! A kis könyvbe beleragasztják az oltóanyagról valami matricát, vagy lehet a dobozról. Azon rajta van a lejárati idő. Én most néztem őket meg, mi szerencsére nem kaptunk lejárt szavatosságút. Én is védőnőnél érdeklődnék.
2010. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

azt hiszem én is úgy tennék, mint 13:40

PÉPPÉ VERNÉM...

de azt én sem tudom, honnan gondolod, hogy le volt járva?

láttad az ampullán?

én csak a prevenar-ról tudom, hogy mikori a szav. ideje, mert annak a matricája be van ragasztva a kis könyvbe.

2010. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
természetesena kiskönyvbe ragasztott cimkén van exp/lejárat:2009.08.na mit szóltok?
2010. márc. 8. 08:19
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem semmi,én rákérdeznék,még ha nem is lessz semmi baja tőle azért meg mondanám neki, legközelebb,olyat adjanak aminek nem járt le a szav ideje!meg hogy jobban ellenőrizhetnék hogy melyiknek mikort jár le a szavatossága!De én holnap el megyek a védőnőmhöz és rákérdezek ilyenkort mi van, én is tudni akarom!
2010. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
jó majd ird meg mit mondott!!!!
2010. márc. 8. 16:49
 9/25 A kérdező kommentje:
ma kérdőre vontam a védőnőt aki azt mondta egy régebbi dobozról ragasztotta a kis könyvbe és még higgyem is el?!!!
2010. márc. 10. 12:11
 10/25 anonim ***** válasza:

És pont emlékezett rá! Érdekes. Egyébként ennek pont az a lényege, hogy minden stimmeljen, mivel ennyi erővel be is írhatnák csak tollal. Ez pofátlanság.

De hogy jön nálatok képbe a védőnő? Ő az orvos asszisztense? Én az orvosnál is rákérdeznék!

2010. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!