Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány mili főzelékkel lakik...

Hány mili főzelékkel lakik jól babád ebédre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos. 200 mili főzelék után még igényli a tápszert, de főzeléket nem hajlandó többet enni. Ti babátok mennyivel lakik jól?
2014. jan. 14. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia az én lányom 7 hónapos 150 ml főzeléket eszik nem igényel tápszert utána csak inni. Sír még utána ? lehet ,hogy csak szomjas adj neki inni valót utána az én lánykám van ,hogy megiszik az ebédre 50ml inni valót! Próbáld ki csak itasd amennyi jól esik neki! és nézd meg meddig bírja ki hami nélkül utána én is az elején még tápszert adtam azt is itt mert szomjas volt majd lecseréltem babaszörpre és azóta is Uzsiig tök jól elvan !
2014. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan kb. 100-120 gr főzeléket evett és nem ivott utána tápszert.
2014. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Iszik utána teát de egy óra múlva sir és mondja hogy am-am, vagyis enni.
2014. jan. 14. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
hmm akkor nem tudom! Igazából minden baba más neki több az igénye! próbáltál már neki több főzeléket adni? Nekünk volt olyan amikor 5 hónapos volt a lányom ,hogy 210 ml tápszert evett 1 hónapja meg vissza esett 150ml-re.Lehet most ennyire van szüksége! első válaszoló voltam
2014. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nektek nem válik be, nálunk segített. Én egy darabig mindig odaadtam neki egy üveggel, és amikor még az utolsó falatot is úgy ette, mint egy hajótörött, kimentem, és hoztam neki még. Azt már nem fogadta el. Viszont ha egybe vittem 280 grammot, akkor megette, és tápszert sem kér már utána.
2014. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Mindig 250mili főzeléket készítek neki oda és nagyon ritka ha megeszi, ha meg is eszi alig bír ki 3 órát az uzsonnáig. Nagyrészt viszont 150-200milit eszik csak meg, ha próbálom tukmálni akkor még sírva is fakad hogy hagyjam már békén.

Most kitaláltam hogy ebéd után kap valami nasit, pl gyümölcsöt vagy kölesgolyót, hátha az bejön majd.

2014. jan. 14. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj értem, akkor nem jó az én ötletem, a tiéd viszont beválhat, sok sikert! :)
2014. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos, de talán ha 100-110 ml-t ha megeszik, husival vagy kenyérdarabkákkal.
2014. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!