Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben miben vinnél ki...

Ilyen időben miben vinnél ki sétálni egy 9 hetes babát?

Figyelt kérdés
Van egy kis vita köztem és a nagyi között,hogy elég jól fel van-e öltöztetve a baba, amikor babakocsis sétára megyünk. Kíváncsi vagyok, ki mit ad a babára ennyi idősen, ilyen időben.
2014. jan. 14. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi 15kor megyünk és hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó, overál, sapka és a mózes lábzsákja. De viszek tartaléknak egy takarót.
2014. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, rugdalózó, nadrág, pulcsi, overál, vagy bundazsák, sapka. Vagy a rugdalózó helyett harisnya, de akkor a pulcsi vastagabb.
2014. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónapos a fiam, így voltunk ma kint.

Rövid ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó. Így van a lakásban, 24 fok van.

Erre egy polár rugdalózó, úgy rá az overál, s ha elalszik, betakarom:)

2014. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Hosszú ujjú body, rugdalózó, nadrág, pulcsi, overál, vagy bundazsák, sapka"


Úgy érted, hogy hosszú ujjú body+ rugdalózó (ez ujjas?) + nadrág + pulcsi + overál --> tehát 5 réteg ruha? Na, akkor tényleg alulöltöztetem...


Én úgy gondoltam, hogy hosszú ujjú body, nadrág, pulcsi, zokni, overál és van rajta egy vastag takaró és lábvédő a kocsin. Felül még füles sapi és az overálnak van kapucnija is. Ez akkor kevés réteg? Be kellene iktatnom még egy réteget?

2014. jan. 14. 14:10
 5/14 anonim ***** válasza:

én is épp most akarom kivinni.Adok rá egy hosszú újjút,egy rugdalózót,egy pulcsit,overalt és vastag pokróccal betakarom.A sapkát majdnem kifelejtettem.

Náluk 4 fok van.

2014. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vágyok

Ugyanannyi réteget adok rá, mint te, kérdező. Csak az én kisfiam 2 hetes és 10 fok van kint

2014. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ez az "ilyen időben" nem a legjobb meghatározás. Nálunk 5 fok van kinnt, de az országban van, ahol 13. A másik dolog meg az, hogy nekünk pl. vékony rugdalózóink vannak, mert itthon nagyon meleg van. Arra nem elég csak az overál, ezért adok még rá egy közepesen vastag nadrágot.
2014. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megint 2-es. A hosszú ujjú bodyra ujjatlan rugdalózót adok, rövid ujjú bodyra pedig hosszú ujjú rugit.
2014. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ujjatlan body, hosszú ujjú body, harisnya, nadrág, bundazsák, sapka, lábzsák.


Anyósod még nem látott Svédországban sétáló újszülötteket, biztosan agyvérzést kapna. :))

2014. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már 6 hónapos, de én mindig magamból indulok ki. Tehát itthon egy réteggel több van rajta, mint rajtam (rövidujjú body + rugi). És ha megyünk valahova, ugyanannyi réteget kap mint én.

Tehát én magamra veszek még egy pulcsit, kabátot, így rá is adok pulcsit (+nacit) és egy overált. Meg persze sapi.

2014. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!