Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszásból mennyi idő alatt...

Kúszásból mennyi idő alatt lesz mászás?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, másnál hogy volt. A fiam most már remekül kúszik, de semmi hajlandóságot nem mutat, hogy felemelje magát a földről. Négykézláb sem áll. A földről fel tud ülni, kúszik mindenfelé viszonylag gyorsan, de a mászás jeleit nem vélem felfedezni.

Kb egy hónapja kezdett kúszni. Lesz még ebből mászás, vagy kimarad? (most 10 hónapos).



2014. jan. 15. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

7 hosan kezdett el negyjezlabazni de kuszni ra egy hetre kb. De o kozben folyton felallt negykezlabra, sot allandoan az egnek emelte a feneket. Ra 2 hetre elkezdett maszni szepen.

H nalatok lesz-e? Elkepzelheto h igen de az is lehet h kihagyja. :-)

2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk csak az egyik gyerek kuszott, o kb egy honapig csinalta es utana maszott rendesen. En is azt hittem, hogy mar nem is fog maszni, aztan egyszsr csak elkezdte!

Nalad is lehet hogy igy lesz, de az is lehet hogy kimarad a maszas majd kiderul.

2014. jan. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyelőre nem látom sok jelét, csak nagyon ritkán emelgeti a popsiját. De hát befolyásolni úgysem tudom :)
2014. jan. 16. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiam kb. 2 hétig kúszott, nem szerette, mert lassan haladt vele, így gyorsan megtanult mászni. (Bár ő már kúszás előtt is állt négykézláb) 9-10 hónapos volt ekkor
2014. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!