Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan nyugtatjátok meg és...

Hogyan nyugtatjátok meg és hogyan altatjátok el babátokat ha nem cumizik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kapott cumit, de kiköpte, nem kell neki. Nyugtatni karban szoktam, néha konfort szopizik is, de altatni nem szoktuk. Ha megnyugodott letesszük az ágyába. Ha felsír felveszem, megnyugtatom és visszateszem, ha látom, hogy vége a riadalomnak. Bevált, egyedül alszik, nem kell vele órákat sétálni fel -alá, mint ahogy barátnőmék mesélik.
2014. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*komfort
2014. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az a konfort?
2014. jan. 16. 08:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Komfort?
2014. jan. 16. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor a melledet hasznalja cuminak.
2014. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogadta el a cumit, pedig többfélét próbáltam. Sétáltam vele a karomban, ringattam, hintáztattam.
2014. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ringatni szoktam meg énekelni neki. Ha sikerül megnyugtatni, elalszik egyedül.
2014. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ringatás, simogatás, kedvenc plüss.
2014. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor nagyon pici volt, cicin altattam el. Utána leszokott róla szépen, hogy csak úgy aludjon el. Ringattam. Utána már az is elég volt neki, ha csak simogattam, mert megtalálta a saját ujját. Most már nagylány, 1.5 éves lesz lassan és úgy alszik el, ha mellé fekszem és mikor félálomban van, kijövök.
2014. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Altatás: Cicin... csak hülye vagyok és időről időre rám jön, hogy ez nem jó, le kell róla szoktatni és akkor megpróbálok mindenféle hülye technikát (suttogó, meg apa altat, stb)... de persze mivel nem vagyok elég kitartó ezzel általában csak azt érem el, hogy megzavarom a ritmusát és utána egy hétig cicin is tök nehezen alszik el.

Nna szóval ilyet ne csinálj, csak ha komolyan gondolod :)


Egyébként ezt a néhány próbálkozást leszámítva cicin szokott megnyugodni, elbóbiskolni és még félig ébren rakom a kiságyába.


(Viszont ha teljesen elalszik és arra ébred, hogy épp rakom be a kiságyba, akkor sírás van, szóval nem szabad hagyni teljesen elaludni se :))

2014. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!