Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pozban altatjatok par...

Milyen pozban altatjatok par honapos babatokat, hason, oldalt vagy haton?

Figyelt kérdés
mindegyiknek van valami hatranya.hason megfuladhat,haton felrenyelhet.oldalt kenyelmetlen neki.akkor vegul is melyik a jo?
2013. nov. 14. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve hason alszik, máshogy még soha nem aludt el, pedig már másfél éves (nyilván ha alszik, akkor már nem csak hason alszik, de elaludni most is úgy szokott). Nem volt légzésfigyelőnk sem, a férjem szerint szükségtelen (ő orvos). Ettől nem tartottam, az aspirációtól igen, minthogy játék közben, a játszószőnyegen háton fekve egyszer majdnem megfulladt egy félrenyelt büfitől. Nekem ez volt a parám, háton nem szívesen altattam volna.
2013. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
háton
2013. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hason aludt,mert háton és oldalt nem tudott.Egy egészséges baba el tudja oldalra fordítani hason a fejét és nem fog megfulladni.Oldalt és háton jobban meg tud,mivel lenyeli a büfit.

Minden babának más a kényelmes egyébként,ezt ki kell tapasztalni. Nekem amióta már ügyesen forog,kb 6-7hós korától meg már alszik mindenhogyan,mert álmában is forog.

2013. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háton aludt, mert amíg nem forgott utált hason lenni. Azóta hogy forog már mindenféle pozícióban aludt.
2013. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor még nem billent a hátára az oldalára fektettünk.most 6 hónapos vagy hason vagy az oldalán alszik.háton nem sűrűn aludt.
2013. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig háton aludt, most 11 hónapos.
2013. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mióta megszületett csak hason aludt.

Most 3 éves,és még most is hason alszik:)

2013. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hason, háton félnék hogy visszanyeli a büfit.
2013. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kórházi csecsemős nővérek az oldalt altatás javasolták egy évvel ezelőtt. Szóval legtöbbször így altattam a kisfiam. Utólag már altatnám hason is..
2013. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!